Apple prezentuje „nowego iPada” [nowe funkcje i ceny]

Apple w końcu zapowiedziało najbardziej oczekiwane urządzenieNowy iPad„, który o dziwo nie jest nazywany iPadem 3 lub iPad HD, jak spekuluje cała blogosfera. Nowy iPad znacznie zyskał na wydajności w porównaniu z oryginalnym iPadem i iPadem 2. Nowy iPad ma olśniewający i wspaniały Wyświetlacz Retina o niezwykle wysokiej rozdzielczości 2048×1536 (3.1 milion pikseli). To dwukrotnie większa rozdzielczość niż w poprzednich iPadach i ponad 1 milion pikseli więcej w porównaniu z wyświetlaczem Full HD 1080p. Zintegrowana jest także przeprojektowana, szybsza Układ A5X z dwurdzeniowym procesorem i czterordzeniowym układem graficznym.

Nowy iPad jest wyposażony w 5-megapikselowa kamera iSight, funkcje automatycznej ekspozycji, automatycznej ostrości, automatycznego wykrywania twarzy, duża szczegółowość od krawędzi do krawędzi, blokada AF. Zaprojektowany z zaawansowaną optyką, pozwala robić wspaniałe zdjęcia i obsługuje nagrywanie wideo w jakości HD 1080p.

.

Dodatkowo zawiera on Dyktowanie głosowe (zamienia słowa na tekst) oraz 4G LTE ma zapewniać niesamowitą szybkość pobierania i wysyłania danych. Nowy iPad zapewnia taki sam 10-godzinny czas pracy baterii, jak iPad 2. Jednak te nowe funkcje spowodowały niewielki wzrost jego grubości i wagi, co nie jest problemem. Zawiera system iOS 5.1, dostępny do pobrania już teraz!

Reklama nowego iPada

Wideo: Cechy nowego iPada

Dostępność i ceny Nowe modele iPada Wi-Fi będą dostępne w kolorze czarnym lub białym od 16 marca. Sugerowana cena detaliczna w USA za model 16 GB wynosi 499 USD, 599 USD za model 32 GB i 699 USD za model 64 GB. Ceny iPada Wi-Fi + 4G to 629 dolarów za model 16GB, 729 dolarów za model 32GB i 829 dolarów za model 64GB. Urządzenie jest przeznaczone do Zamówienia przedpremierowe już teraz!

Wspaniałą wiadomością jest to, że klienci zwracający uwagę na cenę mogą kupić iPada 2, rewolucyjne i magiczne urządzenie, które wciąż jest dostępne w bardziej przystępnej cenie 399 USD za model 16 GB Wi-Fi i tylko 529 USD za model 16 GB Wi-Fi + 3G w Stanach Zjednoczonych.

Odnośniki:

  • Apple wprowadza na rynek nowego iPada [Oficjalna informacja prasowa]
  • Porównaj 'iPad 2′ i 'Nowy iPad’

Image Credit: gdgt

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka