AppSync dla iOS 4.2 Urządzenia Jailbroken są wyłączone

Jeśli zaktualizowałeś swoje iPhone’a/iPoda touch/iPada do nowo wydanego iOS 4.2/4.2.1 firmware i jailbreaked go za pomocą narzędzi jailbreaking pracy jak redsn0w 0.9.6b4, teraz nadszedł czas, aby zainstalować „AppSync„, który działa z systemem iOS 4.2/4.2.1 oprogramowanie sprzętowe. AppSync wprowadza poprawki do pliku MobileInstallation systemu iOS4 i pozwala użytkownikom na ręczną instalację .Pliki ipa jak cracked gry i aplikacje na ich idevice.

Uwaga: Przed zainstalowaniem Appsync upewnij się, że masz jailbroken iPhone’a, iPoda touch lub iPada z systemem iOS 4.2/4.2.1 aktualizacja oprogramowania.

Wykonaj poniższe kroki, aby zainstalować AppSync na iOS 4.2 –

1. Przejdź do: Cydia > Zarządzaj > Źródła > Edytuj > Dodaj

2. Wpisz adres URL i kliknij przycisk Dodaj źródło.

3. Poczekaj, aż zostanie dodane repozytorium Hackulous.

4. Po zakończeniu instalacji dotknij zakładki Szukaj w cydii i wyszukaj „appsync”. Zainstaluj aplikację o nazwie „AppSync for OS 4.2”.

AppSync 4.2 AppSync dla OS 4.2

5. Poczekaj na zakończenie procesu i poprosi o ponowne uruchomienie po zakończeniu instalacji.

Po ponownym uruchomieniu systemu, będziesz mógł zainstalować .pliki ipa bezpośrednio do twojego urządzenia. Do zainstalowania .pliki ipa, wystarczy podłączyć urządzenie do komputera i uruchomić iTunes. Teraz kliknij dwukrotnie wybrany plik ipa, aby dodać go do iTunes, a następnie zsynchronizuj, aby zainstalować go na telefonie iPhone, iPodzie touch lub iPadzie.

Zastrzeżenie: Ten przewodnik służy wyłącznie celom informacyjnym i edukacyjnym.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka