AppSync dla urządzeń z iOS 4 Jailbroken, aby instalować spreparowane aplikacje

Jak być może wiesz, najlepiej działający jailbreak ’JailbreakMeProgram ’ by Comex jest już dostępny do jailbreakingu iPhone’a, iPoda touch z systemem iOS4 oraz iPada z systemem 3.2.1/3.2 oprogramowanie firmowe.

Jeśli masz jailbroken urządzenia iOS, to teraz nadszedł czas, aby zainstalować „AppSync”, który działa z iOS 4.0/4.0.1 firmware. AppSync wprowadza poprawki do pliku MobileInstallation systemu iOS4 i pozwala użytkownikom na ręczną instalację .Pliki ipa, takie jak spękane gry i aplikacje na iPhone’a i iPada.

Uwaga:: Przed zainstalowaniem aplikacji Appsync upewnij się, że masz jailbroken iPhone’a, iPoda touch z systemem iOS 4 lub iPada z systemem iOS 3.2.1/3.2. Aby wykonać jailbreak tych urządzeń, sprawdź poniższe linki:

  • Jailbreak iPhone 3GS, 3G iOS 4/4.0.1 oraz iPod Touch 3G, 2G (MC & nie-MC) iOS 4 z JailbreakMe
  • Jailbreaking iPhone 4 iOS 4.0.1/4 z JailbreakMe
  • Jak zrobić Jailbreak iPad iOS 3.2.1/3.2 z JailbreakMe

Wykonaj poniższe kroki, aby zainstalować AppSync na iOS4 –

1. Przejdź do: Cydia > Zarządzaj > Źródła > Edytuj > Dodaj

2. Wprowadź adres URL i kliknij przycisk Dodaj źródło.

dodaj repozytorium SiNfuL

3. Poczekaj na dodanie do repozytorium SiNfuL.

4. Po zakończeniu instalacji dotknij zakładki Szukaj w Cydii i wyszukaj „appsync”. Zainstaluj aplikację o nazwie „AppSync dla OS 4.x”.

Uwaga: Jeśli masz iPada z systemem iOS 3.2.1/3.2 następnie należy zainstalować „AppSync for OS 3.2′.

appsync dla OS 4.x    Zainstaluj AppSync

5. Poczekaj na zakończenie procesu, a po zakończeniu instalacji zostanie wyświetlony monit o ponowne uruchomienie komputera.

Po ponownym uruchomieniu komputera będzie można zainstalować .Pliki ipa bezpośrednio do urządzenia. Aby zainstalować .pliki ipa, wystarczy podłączyć urządzenie do komputera i uruchomić iTunes. Teraz kliknij dwukrotnie wybrany plik IPA, aby dodać go do iTunes, a następnie zsynchronizuj, aby zainstalować go na telefonie iPhone, iPodzie touch lub iPadzie.

Zastrzeżenie: Ten przewodnik ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka