Brak opcji blokowania/odblokowywania pokrywy iPada w ustawieniach iPada 2

Apple iPad 2 jest wyposażony w niezwykłe i inteligentne akcesorium o nazwie „Smart Cover”, które zostało zaprojektowane tak, by w elegancki i kompaktowy sposób chronić ekran iPada. Inteligentna nakładka wykorzystuje wiązkę magnesów, aby błyskawicznie i idealnie dopasować się do iPada 2.

Strona Nakładka Smart Cover nie tylko chroni Twojego iPada, ale także budzi go, gdy otwierasz okładkę, i automatycznie usypia, gdy ją zamykasz. Ponadto nakładki Smart Cover składają się do postaci idealnej podstawki, która ułatwia szybkie pisanie na biurku.

Domyślnie Nakładka Smart Cover Automatycznie blokuje i odblokowuje iPada po zamknięciu i otwarciu pokrywy iPada. Istnieje jednak opcja łatwego wyłączenia tej funkcji, aby iPad nie usypiał i nie budził się, gdy pokrywa jest zamykana i otwierana.

Aby włączyć lub wyłączyć tę funkcję, przejdź do Ustawienia > Ogólne > Blokowanie/odblokowywanie okładki iPada i ustawić opcję włączania lub wyłączania w zależności od potrzeb.

ipad2_settings

Brak blokady/odblokowania pokrywy iPada? Większość z Was pewnie zauważyła, że w iPadzie 2 nie ma opcji blokowania/odblokowywania pokrywy iPada w ustawieniach. To NIE jest problem, ta opcja pojawia się automatycznie po pierwszym założeniu inteligentnej okładki na iPada.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka