CopyTrans TuneSwift – Łatwe przenoszenie, tworzenie kopii zapasowych i przywracanie biblioteki iTunes w systemach Windows i Mac

CopyTrans właśnie udostępnił swój nowy produkt ’CopyTrans TuneSwiftktóry jest całkowicie darmowy dla pierwszych użytkowników, do 15 marca 2011 r. To przenośne narzędzie oszczędza czas i uwalnia użytkownika od kłopotów związanych z ręcznym przenoszeniem wszystkich danych iTunes do innego systemu.

CopyTrans TuneSwift oferuje prosty i skuteczny sposób na przenoszenie, tworzenie kopii zapasowych i przywracanie całej biblioteki iTunes z jednego komputera na drugi. Jest szybki, łatwy w użyciu, pozwala przenieść całą bibliotekę iTunes z Windows na Mac bez konwertowania czegokolwiek. Wystarczy kilka kliknięć, aby przenieść całą bibliotekę iTunes, w tym muzykę, filmy, aplikacje, audiobooki, podcasty, kopie zapasowe iPhone’a itp.

CopyTrans TuneSwift

CopyTrans TuneSwift może:

• Przenoszenie biblioteki iTunes z komputera PC na komputer PC oraz z komputera PC na komputer Mac
  • Przeniesienie wszystkich danych z iTunes, w tym muzyki, filmów, aplikacji, książek, podcastów, ocen, dzieł sztuki i wszystkich list odtwarzania itp.
  • Tworzenie pełnych kopii zapasowych biblioteki iTunes lub zapisywanie tylko ostatnich zmian
  • Szybkie i łatwe ładowanie pustej biblioteki iTunes na nowym komputerze PC przez przeniesienie danych z innego komputera.
  • Dołączanie kopii zapasowych iPhone’a, iPoda Touch i iPada (aplikacji, kontaktów, kalendarza, notatek i wiadomości SMS itp.)
  • Przenieś bibliotekę iTunes do dowolnego folderu, komputera, na dysk zewnętrzny lub pendrive’a
  • Przechowywanie iPoda, iPhone’a i iPada w nowej bibliotece iTunes

Wymagania: iTunes 7 i nowsze, Windows XP/Vista/7 (32/64-bit), Mac OS X.

ZA DARMO przez ograniczony czas – Wystarczy użyć kodu: TUNESWIFT-ACTI-VATE-ME aby go aktywować.

CopyTrans TuneSwift_Activate

Pobierz CopyTrans TuneSwift  (3.5 MB)

Jeśli chcesz przywrócić bibliotekę iTunes z systemu Windows na komputer Mac, zajrzyj pod to łącze.