Czym jest Ghost Ban na Twitterze? Wszystko, co musisz wiedzieć!

Twitter blokuje teraz swoich użytkowników. Wiele osób korzystających z platformy zdało sobie sprawę, że ich tweety nie były widoczne w wątkach na platformie. Powiem ci wszystko o Czym jest Ghost Ban na Twitterze. Elon Musk stwierdził, że prawdopodobnie pojawi się nowe oprogramowanie, które pomoże użytkownikom Twittera z zakazem Ghost na platformie. Przewiń ten artykuł, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak ta aplikacja pomoże Ci, jeśli zostałeś zablokowany przez Ghosta na Twitterze.

Możesz teraz pobrać wszystkie informacje o swoim koncie na Twitterze. Pobierz Twitter Archives, aby zapisać wszystkie informacje o swoim koncie na Twitterze. Jeśli korzystasz z Twittera nawet teraz, wiesz, że zablokowanie kogoś na Twitterze jest naprawdę łatwe. Kilka dotknięć i jesteś gotowy do pracy. Ale możesz teraz sprawdzić, kto zablokował Cię na Twitterze. Istnieje kilka sposobów, aby dowiedzieć się, czy któryś z użytkowników platformy Cię zablokował.

Wśród wszystkich innych nowych zmian, które mają miejsce na Twitterze, możesz teraz zostać zbanowany przez ducha. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o tym, czym jest Ghost Ban na Twitterze.

Co to jest Ghost Ban na Twitterze?

Shadowbanned na Twitterze. Chyba dlatego mam wrażenie, że przez ostatni tydzień rozmawiałem głównie sam ze sobą. zdjęcie.twitter.com/IpYrCank4U

— Craig Paton �� (@CraigPaton) 16 grudnia 2022 r

Ghost Ban na Twitterze jest podobny do shadow banningu na portalach społecznościowych. Ghost Ban na Twitterze zwykle utrzymuje się przez 2-3 dni. Wcześniej Twitter nigdy nie miał ograniczenia blokowania użytkowników z platformy społecznościowej. Ale teraz nawet użytkownicy Twittera zostaną zbanowani w cieniu lub Ghost Ban.

Elon Musk, dyrektor generalny Twittera, wyjaśnił, że pracują nad oprogramowaniem do Ghost Ban na Twitterze. To pozwoli Twitter użytkownicy wiedzą, czy zostali zbanowani, czy nie. W tej chwili nie ma sposobu, aby ustalić, czy zostałeś zbanowany w serwisach społecznościowych. Ponieważ to ograniczenie jest nowe dla witryny, cały proces jest nadal opracowywany.

Gdy oprogramowanie Ghost Ban będzie gotowe i uruchomione na platformie, wiele wątpliwości zostanie wyjaśnionych. Wraz z wprowadzeniem Ghost Ban na oprogramowanie Twittera, wiele pytań na jego temat zostanie wyjaśnionych. Na razie powody Ghost Bana są niejasne. Za co użytkownicy mogą zostać zbanowani i co mogą zrobić, aby tego uniknąć?.

Nie jest również jasne, czy użytkownicy Twittera muszą czekać na zniesienie Ghost Ban, czy też muszą rozwiązać tę kwestię z zespołem wsparcia Twittera. Po wydaniu oprogramowania Ghost Ban na Twitterze będziesz mógł sprawdzić, czy Twoje konto zostało faktycznie zablokowane przez ducha. Możesz również poznać powód, dla którego Twoje konto zostało zablokowane przez ducha i jak możesz odwołać się, aby usunąć ten zakaz.

Masz więc odpowiedź na pytanie, czym jest Ghost Ban na Twitterze. Jest to podobne do tego, jak shadow ban działa na innych portalach społecznościowych. Ponieważ jest to stosunkowo nowe na Twitterze, powody zakazu duchów są nieznane. Twitter wkrótce będzie miał oprogramowanie dla Ghost Ban. Możesz poznać szczegóły dotyczące zbanowania Twojego konta za pośrednictwem strony internetowej. Śledź stronę, aby dowiedzieć się więcej. Kontynuuj odwiedzanie strony!