EasyBCD – aktualizacja do wersji 2.0.1 – Obsługa systemu Windows 7

Popularne i poręczne narzędzie „EasyBCD” firmy NeoSmart Technologies zostało w końcu zaktualizowane po 2 długich latach. Narzędzie zostało ostatnio zaktualizowane 8 kwietnia 2008 r., a ostatnia aktualizacja została wprowadzona 13 lipca 2010 r.

EasyBCD 2.0.1 zawiera dużą listę nowych funkcji i ulepszeń, a także wsparcie dla Windows 7. Dzięki EasyBCD można łatwo edytować i modyfikować menu startowe w systemach Windows, Mac i Linux za pomocą kilku kliknięć. Zakładanie i konfigurowanie systemu dual-boot, dodawanie nowych wpisów, tworzenie kopii zapasowych i naprawianie BCD, instalowanie programu rozruchowego Windows 7/Vista/XP w MBR – to wszystko jest możliwe dzięki EasyBCD. [mask_link href="https://neosmart.net/changelog.php?id=1" target="_blank"]Changelog[/mask_link]

• Uruchamianie w systemach XP/Vista/7/Ubuntu/OS X i innych!
  • Uruchamianie z USB, sieci, obrazów ISO, wirtualnych dysków twardych (VHD), WinPE i nie tylko!
  • Naprawia bootloader Windows, zmienia napęd startowy, tworzy bootowalny dysk USB i wiele więcej!
  • Zmieniaj nazwy wpisów, ustaw domyślny cel startowy, zmień limit czasu BCD, ukryj menu startowe i wiele więcej!
  • Tworzenie własnej sekwencji startowej, ukrywanie dysków przy rozruchu, tworzenie kopii zapasowych i przywracanie konfiguracji i wiele więcej!

Pobierz program EasyBCD 2.0.1  [Free]