fTalk – inteligentny klient czatu na Facebooku na pulpit

Teraz, gdy Facebook stał się wpływową częścią naszego życia, większość ludzi, zwłaszcza tych tak zwanych uzależnionych od FB, nie może trzymać się z dala od Facebooka i zazwyczaj czatują ze swoimi przyjaciółmi z prawdziwego życia lub online. Jeśli jesteś osobą, która często czatuje na Facebooku i nie chcesz, by rozpraszały Cię inne rzeczy i aktualizacje na FB, gdy jesteś zajęty rozmową na czacie, oto fajne narzędzie, które rozwiązuje ten problem.

fTalk jest darmową aplikacją Facebook messenger dla Windows, która pozwala na czatowanie z wszystkimi przyjaciółmi na Facebooku bezpośrednio z pulpitu! Aplikacja ma prosty i fajny interfejs, który ułatwia i przyspiesza dostęp do czatu na Facebooku. Teraz możesz czatować bezpośrednio z pulpitu, bez konieczności otwierania Facebooka w przeglądarce.

Najważniejsze funkcje

  • Bezpłatny, szybki i łatwy w użyciu
  • Zaktualizuj swój status na FB bezpośrednio z aplikacji
  • Powiadamia, gdy znajomi wchodzą do sieci
  • Wyświetl osobno listę znajomych online i offline
  • Fajne emotikony

Na początek, wystarczy pobrać aplikację fTalk dla systemu Windows i zainstalować ją. Następnie zaloguj się za pomocą loginu Facebooka i udziel zgody aplikacji, gdy zostanie ona o to poproszona. To wszystko.

Pobierz bezpłatną aplikację fTalk

Zobacz także: Chit Chat dla Facebooka – Klient czatu na pulpit Facebooka

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka