Instagram umożliwia teraz zapisywanie edytowanych zdjęć na telefonie iPhone bez ich publikowania

Jeśli chodzi o aplikacje mediów społecznościowych, Instagram ma najlepszą kolekcję filtrów i efektów. Dzięki filtrom Instagrama nawet amator może edytować zdjęcia i przenieść je na inny poziom za pomocą zaledwie kilku stuknięć. Oprócz wielu niesamowitych filtrów fotograficznych można korzystać z narzędzi do edycji, takich jak przycinanie, łączenie zdjęć i dostosowywanie kąta. Zdjęcia edytowane na Instagramie wyglądają bardzo profesjonalnie i nie trzeba używać specjalnej aplikacji do edycji zdjęć.

Mimo to często przełączam się na Instagram tylko po to, by zastosować pewien filtr i nadać moim zdjęciom bardziej atrakcyjny wygląd. Co zrobić, jeśli chcesz zapisać zdjęcie edytowane na Instagramie bez publikowania go na Instagramie??

Na szczęście, Instagram dla iPhone’a umożliwia teraz pobieranie edytowanych zdjęć bez ich publikowania. W górnej części ekranu filtra jest teraz wyświetlany nowy przycisk zapisywania, umożliwiający zapisanie zdjęcia przed kliknięciem przycisku Dalej. Wcześniej nie było to możliwe, ale istniało kilka obejść, aby to zrobić.

Swoboda korzystania Filtry Instagrama bez konieczności publikowania jest mile widzianym dodatkiem. Jest to coś, czego większość użytkowników, w tym ja, szukała do tej pory. Opcja zapisywania edytowanych zdjęć z Instagrama bez ich publikowania przydaje się, gdy chcesz prywatnie udostępnić konkretne zdjęcie lub na innej platformie społecznościowej.

Jak zapisać zdjęcie z Instagrama bez publikowania go

Aby zapisać zdjęcie przed udostępnieniem, wystarczy dotknąć ikony ‘strzałki w dół&#8221 widocznej u góry podczas edycji zdjęcia. Zapisane zdjęcia są nieskompresowane i w wysokiej rozdzielczości. Aby wyświetlić je na iPhonie, przejdź do aplikacji Zdjęcia, Albumy > Instagram.

zapisywanie edytowanego zdjęcia na instagramie bez publikowania
Zapisywanie opcji na Instagramie w telefonie iPhone

Jeśli nie widzisz opcji zapisu, najpierw zaktualizuj Instagram do najnowszej wersji. [Patrz: Jak aktualizować aplikacje w systemie iOS 14]

UWAGA: Funkcja zapisywania nie jest jeszcze dostępna w aplikacji Instagram dla systemu Android. Użytkownicy systemu Android mogą zamiast tego skorzystać z poniższej sztuczki.

Obejście umożliwiające zapisywanie zdjęć z Instagrama bez publikowania w systemie Android

  1. Otwórz aplikację Instagram, wybierz zdjęcie i edytuj je. Stuknij Dalej.
  2. Teraz przesuń palcem w dół okienka powiadomień, aby uzyskać dostęp do szybkich ustawień. Następnie wyłącz sieć Wi-Fi lub dane komórkowe (w zależności od tego, które z nich są aktywne).
  3. Wróć do aplikacji Instagram i dotknij przycisku ‘Udostępnij. udostępnij post z Instagrama
  4. Zobaczysz teraz komunikat ‘Będzie automatycznie publikowane, gdy będzie to możliwe. Edytowane zdjęcie jest teraz zapisywane w rolce aparatu lub galerii telefonu. Automatycznie opublikuje wiadomość na Instagramie, gdy będzie to możliwe
  5. Ważna strona – Stuknij trzy kropki obok powyższego komunikatu i stuknij ‘Odrzuć post”. Stuknij ponownie przycisk Odrzuć, aby potwierdzić. Ma to na celu uniemożliwienie Instagramowi publikowania zdjęć, gdy jesteś online. odrzuć post na instagramie

To wszystko. Możesz teraz ponownie włączyć dostęp do Internetu.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka