Jak zrobić podkład głosowy na TikTok w 10 prostych krokach? Wypróbuj teraz

TikTok znacznie wyprzedza resztę swoich konkurentów ze względu na oferowane funkcje. Przyjazne dla użytkownika funkcje są udostępniane przez TikTok, aby uczynić platformę najbardziej poszukiwaną platformą na całym świecie. TikTok pozwala użytkownikom edytować dźwięki zgodnie z ich potrzebami. Funkcje edycji TikTok są dość zaawansowane, a platforma pozwala użytkownikowi korzystać z opcji lektora, aby opowiadać swoje filmy i mieć kontrolę nad ich treścią. W tym artykule powiem ci, Jak podkładać głos na TikTok.

Dźwięki wideo sprawiają, że treści wyróżniają się na tle innych. TikTok umożliwia użytkownikowi przycinanie dźwięku na TikTok przed i po nagraniu wideo. Jeśli nie podoba ci się określony dźwięk, możesz również zablokować ten dźwięk na TikTok, a nawet go zapisać.

Tak więc, bez zbędnych ceregieli, dowiedzmy się, jak zrobić lektora na TikTok w zaledwie kilku krokach.

Jak podkładać głos na TikTok?

Jak podkładać głos w TikTok

Aby utworzyć film na TikTok, możesz nadać mu własny charakter, dodając swoją estetykę pod względem dodawania głosu, tekstu, naklejek, filtrów, podpisów, które nadadzą Twojemu filmowi osobisty charakter. Aby zrobić lektora na TikTok, wykonaj podane kroki.

1. Uruchomienie TikTok na urządzeniu.
  2. Kliknij przycisk Ikona „+” w dolnej środkowej części ekranu.
  3. Prześlij wideo z biblioteki lub nagraj nowy film.
  4. TikTok przekieruje Cię teraz na stronę ekran edycji wideo.
  5. Na ekranie wybierz opcję Ikona podkładu głosowego opcja podana po prawej stronie ekranu.
  6. Teraz naciśnij i przytrzymaj przycisk przycisk nagrywania i rozpocznij nagrywanie lektora.
  7. Teraz możesz usunąć oryginalny dźwięk wideo za pomocą klikając opcję Zachowaj oryginalny dźwięk, upewniając się, że znacznik wyboru zniknął.
  8. Po zakończeniu możesz przejrzeć lektora, dotykając ikony przycisk odtwarzania.
  9. Jeśli chcesz ponownie nagrać, dotknij przycisku Wstecz. Jeśli jesteś zadowolony, dotknij przycisku Opcja Zapisz
  10. Wybierz inne efekty, które chcesz dołączyć. Po zakończeniu wybierz następny i opublikuj wideo na swoim koncie TikTok.

Co to jest funkcja podkładania głosu na TikTok?

Jak zrobić podkład głosowy na TikTok

Funkcja Voiceover to zaawansowana funkcja edycji dźwięku, która pozwala użytkownikowi opowiadać swoje filmy TikTok i nadawać im osobisty charakter. Jest to dość przydatna funkcja, która umożliwia dodawanie dźwięku lub zastępowanie dźwięku oryginalnego wideo.

W przypadku, gdy użytkownik próbuje podzielić się przepisem, jest to całkiem zrozumiałe, jeśli twórca udostępnia go własnym głosem i dodaje do niego zabawne anegdoty. Ostatnio widzieliśmy wzrost liczby dźwięków w filmach TikTok, które mają głosy botów, takie jak Siri, które są używane do objaśniania części wideo.

Gdzie znaleźć narzędzie do podkładania głosu na TikTok??

Jak podkładać głos na TikTok

Narzędzie Voiceover to przydatna funkcja, która pozwala użytkownikowi dodać swój głos do filmu TikTok. Narzędzie do podkładania głosu znajduje się na ekranie edycji wideo.

Narzędzie lektora to ikona mikrofonu, która znajduje się po prawej stronie ekranu edycji wideo wraz z innymi narzędziami, takimi jak tekst, naklejki i efekty.

Zobacz, jak podkładać głos w TikTok

TikTok jest znany z ciągle zmieniających się trendów i wyzwań. TikTok dość często aktualizuje swoją platformę, aby nadążyć za stale zmieniającymi się potrzebami młodych odbiorców. Funkcje edycji TikTok sprawiają, że platforma jest ekscytująca. TikTok pozwala użytkownikowi opowiadać swoje filmy za pomocą opcji lektora. Aby wiedzieć, Jak podkładać głos na TikTok, przeczytaj cały artykuł i udostępnij go znajomym. Aby uzyskać więcej trendów, odwiedzaj witrynę.

TikTok jest znany z ciągle zmieniających się trendów i wyzwań. TikTok pozwala użytkownikowi spersonalizować swoje filmy, dodając tekst, naklejki, filtry, podpisy, i głos. Aby wiedzieć, Jak nagrać lektora na TikTok, przeczytaj cały artykuł i udostępnij go znajomym. Więcej trendów można znaleźć na stronie.

Jak zrobić podkład głosowy na TikTok?

Uruchom TikTok>Kliknij ikonę „+”>Prześlij wideo z biblioteki lub nagraj nowe wideo>
Na ekranie wybierz opcję ikony Voiceover>długie naciśnięcie przycisku nagrywania i rozpocznij nagrywanie lektora>po zakończeniu możesz przejrzeć lektora, dotykając przycisku odtwarzania>wybierz inne efekty, które chcesz dołączyć. Po zakończeniu wybierz następny przycisk i opublikuj film na swoim koncie TikTok.

Gdzie mogę znaleźć narzędzie Voiceover??

Narzędzie do podkładania głosu jest umieszczone na ekranie edycji wideo. Jest to ikona mikrofonu.

Co to jest funkcja lektora w TikTok??

Funkcja Voiceover to zaawansowana funkcja edycji dźwięku, która pozwala użytkownikowi opowiadać swoje filmy TikTok.