Jak korzystać z Instagram AI Chatbot w zaledwie 5 krokach!

Ku uciesze użytkowników Instagrama, platforma uruchomiła własnego chatbota AI na platformie. Chatbot AI na Instagramie to jedyne prawdziwe rozwiązanie do skutecznego przesyłania wiadomości na platformie. Wraz z uruchomieniem funkcji użytkownicy mają wiele pytań dotyczących chatbota AI, a najważniejszym z nich jest to, jak z niego korzystać. Jeśli jesteś kimś, kto ma to samo zapytanie, to jesteś we właściwym miejscu. W tym artykule powiem ci, jak korzystać z chatbota AI na Instagramie.

Chatboty AI są obecnie najbardziej poszukiwanym trendem technologicznym, a po sukcesie ChatGPT OpenAI&#8217 platformy mediów społecznościowych wkraczają na ten rynek. Snapchat uruchomił swojego chatbota My AI i odniósł ogromny sukces, a teraz Instagram eksperymentuje z tym samym i jest gotowy do uruchomienia chatbota Instagram AI.

Tak więc, bez dalszych ceregieli, zagłębmy się, aby dowiedzieć się o Instagram AI Chatbot i jak korzystać z Instagram AI chatbot.

Czym jest Instagram AI Chatbot?

Jak korzystać z chatbota AI na Instagramie

Po ogromnym sukcesie chatbota My AI na Snapchacie, Instagram eksperymentuje i uruchamia chatbota na platformie. Chatbot AI na Instagramie jest przeznaczony specjalnie dla sekcji DM na platformie.

Dzięki nowej funkcji możesz prowadzić rozmowy przypominające ludzkie i uzyskiwać odpowiedzi na swoje pytania na platformie. Możesz poprosić chatbota o ogólne zapytania, żarty i inne działania.

Wiadomość o testowaniu chatbota AI na Instagramie została udostępniona przez badacza aplikacji Alessandro Paluzzi na Twitterze. Chatbot AI na Instagramie umożliwiłby zadawanie pytań systemowi AI w dowolnym wątku czatu.

Jak korzystać z Instagram AI Chatbot?

Jak korzystać z Instagram AI Chatbot

Korzystanie z chatbota Instagram AI może wydawać się zniechęcającym procesem, ale jest dość proste. W poniższym przewodniku wyjaśniłem kroki, jak korzystać z chatbota Instagram AI na platformie.

  1. Uruchom aplikację Instagram na swoim urządzeniu.
  2. Stuknij w przycisk ikona wiadomości u góry ekranu i przejść do sekcji DM.
  3. Wybierz dowolny czat w sekcji DMs.
  4. Aby włączyć funkcję Chatbot AI na dowolnym czacie wpisz @ai do pola czatu.
  5. Gdy to zrobisz, zostaniesz przekierowany do jego Chatbot AI, która będzie dostępna, aby odpowiedzieć na twoje pytania w dowolnym momencie.

Uwaga: Należy pamiętać, że po wpisaniu “@” w dowolnym czacie na Instagramie można włączyć / silent w wiadomościach, a po wpisaniu “@ai” będzie można włączyć chatbota w wiadomościach.

Korzyści z Instagram AI Chatbot

Jak korzystać z Instagram AI Chatbot

Podobnie jak każdy inny chatbot na rynku, chatbot AI na Instagramie jest zasilany zaawansowaną sztuczną inteligencją generatywną. Najczęstsze zalety chatbota AI na Instagramie, które pomogą użytkownikowi, obejmują :

  1. Ponieważ chatbot AI Instagrama jest używany w wiadomościach, można go używać do generowania skutecznych wiadomości na platformie.
  2. Będziesz mógł zadawać pytania systemowi AI w dowolnym wątku czatu.
  3. Bot chatbota na Instagramie włączy odpowiedzi AI do dyskusji, co spowoduje dodanie elementu do DM na platformie.

Podsumowanie

Instagram nigdy nie przestaje eksperymentować. Co drugi dzień na platformie pojawia się nowa funkcja. Czasami te funkcje są uwielbiane, a innym razem są wprost odrzucane przez użytkowników. Dołączając do bandwagon, Instagram jest gotowy do uruchomienia swojego chatbota na platformie. Aby dowiedzieć się więcej o Instagram AI Chatbot i Jak korzystać z chatbota Instagram AI, przeczytaj cały artykuł i podziel się nim ze znajomymi.

Aby uzyskać więcej informacji na temat technologii, mediów społecznościowych i gier, odwiedzaj witrynę. W przypadku jakichkolwiek pytań, skomentuj poniżej, a my skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej!

Często zadawane pytania

1. Czym jest chatbot Instagram AI?

Instagram uruchamia własnego chatbota na platformie. Chatbot AI na Instagramie jest przeznaczony specjalnie dla sekcji DM na platformie i może pomóc ci odpowiedzieć na twoje zapytanie w ludzki sposób.

2. Jak korzystać z chatbota Instagram AI?

Chatbota Instagram AI można używać w dowolnym wątku czatu na platformie. Aby włączyć chatbota AI na dowolnym czacie, wpisz @ai w polu czatu. Chatbot AI w The AI pomoże ci pisać bardziej efektywne wiadomości.

3. Czy chatbot AI na Instagramie jest bezpieczny??

Jak dotąd tak, chatbot AI na Instagramie jest bezpiecznym chatbotem. Jako odpowiedzialny obywatel powinieneś powstrzymać się od zadawania pytań dotyczących przemocy, przekleństw i innych drażliwych kwestii.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka