Jak naprawić niedozwolone wątki na Instagramie: sprawdź teraz 4 rozwiązania!

Po ogłoszeniu Threads, czyli nowego sposobu udostępniania tekstu, stał się on nowym rywalem Twittera. Jednak aplikacja Threads to niesamowita funkcja, z której każdy chce korzystać. Ale teraz wielu użytkowników zgłosiło Wątki na Instagramie są niedozwolone kwestie. Użytkownicy są ciekawi przyczyny tego problemu.

Użytkownicy Instagrama zgłosili, że kiedy próbują zalogować się do aplikacji, otrzymują wyskakujące okienko ”Niedozwolone” i to wyskakujące okienko pojawia się jako ”Przepraszamy, Twoje konto nie spełnia wymagań do korzystania z wątków”. Spróbuj zalogować się przy użyciu innego konta ”.

Czy ty też masz dość tego problemu?? Jeśli tak, zacznijmy i dowiedzmy się, dlaczego wątki na Instagramie nie są dozwolone. Czytaj dalej artykuł, aby dowiedzieć się wszystkiego o szybkich poprawkach.

Przyczyny niedozwolonych wątków na Instagramie

Poprawka: Wątki na Instagramie niedozwolone: Sprawdź 4 poprawki teraz!

Jeśli podczas próby zalogowania się do aplikacji napotykasz problem z niedozwolonymi wątkami na Instagramie, poznaj przyczyny frustrującego wyskakującego komunikatu „Niedozwolone” w wątkach na Instagramie. Sprawdź teraz poniższe powody-

1. Aplikacja Instagram Threads jest niedostępna w Twoim kraju.
  2. Upewnij się, że masz prawidłowe konto na Instagramie.
  3. Upewnij się, że pobrałeś aplikację Threads osobno.

Jak naprawić niedozwolone wątki na Instagramie?

Poprawka: Wątki na Instagramie nie są dozwolone: Sprawdź 4 poprawki teraz!

Po zapoznaniu się z przyczynami niedozwolonych wątków na Instagramie, poznajmy rozwiązania tego problemu. Z pewnością te poprawki pomogą ci rozwiązać problem tak szybko, jak to możliwe.

Metoda 1:- Napraw niedozwolone wątki na Instagramie poprzez ponowną instalację aplikacji

Aby naprawić problem z niedozwolonymi wątkami na Instagramie, możesz po prostu ponownie zainstalować aplikację. Czasami występują problemy z bieżącą wersją aplikacji. Ponowna instalacja aplikacji pomoże ci naprawić główne problemy. Wszystko, co musisz zrobić, to odinstalować aplikację, a następnie zainstalować ją ponownie. Po ponownym zainstalowaniu aplikacji otwórz ją ponownie i sprawdź, czy problem został rozwiązany.

Metoda 2:- Napraw niedozwolone wątki na Instagramie przez ponowne uruchomienie urządzenia

Innym sposobem naprawienia niedozwolonych wątków na Instagramie jest ponowne uruchomienie urządzenia. Przytrzymaj telefon, dotknij przycisku włączania i wyłączania, a następnie uruchom ponownie urządzenie. Po ponownym uruchomieniu urządzenia sprawdź, czy rozwiązało to problem z niedozwolonymi wątkami na Instagramie.

Metoda 3: – Napraw niedozwolone wątki na Instagramie, logując się później do aplikacji

Jednym z najprostszych sposobów rozwiązania problemu z niedozwolonymi wątkami na Instagramie jest późniejsze zalogowanie się do aplikacji. Dzieje się tak dlatego, że dzisiaj Threads został wydany globalnie i dlatego napotykasz problem podczas próby zalogowania się do aplikacji.

Metoda 4:- Napraw niedozwolone wątki na Instagramie, kontaktując się z pomocą techniczną Instagrama

Instagram Threads to nowa aplikacja i gdy tylko znajdę więcej rozwiązań tego problemu, zaktualizuję ją tutaj. Do tego czasu możesz skontaktować się z zespołem pomocy Instagrama. Wystarczy przejść do sekcji Zespół wsparcia Instagram i rozwiąż swój problem. Na pewno Instagram skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to możliwe i rozwiąże problem „Niedozwolonych” wątków na Instagramie.

Zakończenie

Chodziło więc o to, jak naprawić niedozwolone wątki na Instagramie. Sprawdź powyższe poprawki i rozwiąż swój problem tak szybko, jak to możliwe. Jeśli pobrałeś aplikację, nie musisz się martwić; problem zostanie naprawiony tak szybko, jak to możliwe.

1. Dlaczego wątki z Instagrama nie działają??

To dlatego, że dzisiaj jest data premiery aplikacji Threads na całym świecie, dlatego możesz napotkać problemy podczas korzystania z Threads z Instagrama.

2. Czy potrzebuję Instagrama do wątków??

Tak, potrzebujesz ważnego konta na Instagramie, aby korzystać z aplikacji Instgaram Threads.

3. Jak naprawić niedozwolone wątki Instagram na iOS?

Możesz po prostu sprawdzić kilka poprawek, aby rozwiązać Instgaram Threads niedozwolone na iOS-
1. Poprzez ponowną instalację aplikacji.
2. Przez ponowne uruchomienie urządzenia.
3. Logując się do aplikacji później.
4. Kontaktując się z pomocą techniczną Instagram.