IObit StartMenu8 – Przywraca Menu Start do Windows 8 [Najlepszy darmowy zamiennik Menu Start]

W przeszłości opisaliśmy kilka programów do przywracania Windows 7, takich jak stare menu Start w Windows 8. Oto inny podobny nowy program ’StartMenu8Wydany przez IObit program, który przywraca stare menu start i przycisk start w Windows 8. Jest całkowicie darmowy, oferuje wiele opcji dostosowywania i najwyraźniej jest najlepszym darmowym zamiennikiem menu Start dla systemu Windows 8. Narzędzie jest naprawdę przydatne dla użytkowników przyzwyczajonych do pracy ze starym menu start, którzy nie uważają nowego ekranu startowego Metro za wygodny w użyciu.

StartMenu8 jest specjalnie zaprojektowany dla systemu Windows 8, który zapewnia szybki i skuteczny sposób na odzyskanie tradycyjnego menu Start i przycisku Start w systemie Windows 8. Doskonale się integruje, oferuje szybszy dostęp do programów i plików, bezproblemowe wyszukiwanie i opcje zasilania są również zawarte. StartMenu8 oferuje również cztery łatwe w użyciu i w pełni konfigurowalne menu, dzięki czemu użytkownicy mogą dostosować je do swoich potrzeb.

29-01-2013 14-59-29

Posiada opcja Pomiń ekran Metro który automatycznie pomija interfejs Metro UI i uruchamia Windows 8 bezpośrednio w interfejsie pulpitu. Dostępne są opcje wyłącz niektóre funkcje Metro, takie jak gorące rogi systemu Windows 8, pasek boczny Metro i klawisze skrótów. Można szybko przełączyć się na ekran startowy Modern za pomocą klawisza skrótu (Alt + X) lub niestandardowego skrótu.

29-01-2013 14-34-59

Ze strony Ustawienia, można zmienić ikonę przycisku startowego i dostosować opcje interfejsu użytkownika, takie jak rozmiar czcionki, aktualna skórka, działanie przycisku zasilania i zmodyfikować obraz użytkownika.

29-01-2013 14-57-56

Co więcej, dzięki StartMenu8 użytkownicy mogą dostosowywać funkcje elementów menu start, takich jak Dokumenty, Zdjęcia, Muzyka itp. aby nie pokazywać lub pokaż jako łącze lub pokazywać jako menu. Możesz także tworzyć łącza szybkiego dostępu do ulubionych i najczęściej używanych aplikacji, klikając prawym przyciskiem myszy, aby wybrać opcję „Przypnij do menu Start” lub „Przypnij do paska zadań”.

Pobierz StartMenu8 Free firmy IObit [Rozmiar: 4.4 MB]

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka