Jak dodać wszystkie aplikacje naraz do ekranu głównego iPhone’a?

W systemie iOS 14 lub nowszym dostępna jest zupełnie nowa Biblioteka aplikacji, dzięki której można dobrze zorganizować aplikacje na swoich iPhone’ach. Biblioteka aplikacji zawiera wszystkie aplikacje i automatycznie sortuje je w kategorie, takie jak Społecznościowe i Produktywność. Użytkownicy mogą również ukryć strony aplikacji na ekranie głównym iPhone’a, aby uzyskać wygląd pozbawiony bałaganu.

Pomimo tego, że wszystkie aplikacje są dostępne poprzez Bibliotekę aplikacji, ikony różnych aplikacji na stronach ekranu głównego nie są domyślnie ukryte. Być może, jeśli usunąłeś wszystkie aplikacje z ekranu głównego, możesz je otworzyć tylko za pomocą Biblioteki aplikacji, wyszukiwania Spotlight lub Siri.

Czy mogę przenieść wszystkie aplikacje z Biblioteki aplikacji na Ekran główny??

Jak mogę uruchamiać aplikacje bezpośrednio z ekranu głównego, zamiast wyszukiwać lub znajdować konkretną aplikację w bibliotece aplikacji?? Cóż, możesz po prostu dodać wybraną aplikację z powrotem do ekranu głównego. Poza tym możliwe jest przeniesienie wielu aplikacji z Biblioteki aplikacji do Ekranu głównego za jednym razem. Jednak procedura masowego dodawania aplikacji do ekranu głównego nie jest wygodna.

Jednocześnie możesz usunąć wszystkie swoje aplikacje z App Library. Na szczęście istnieje proste obejście, które pozwala przenieść wszystkie aplikacje z Biblioteki aplikacji do Ekranu głównego jednocześnie na iPhonie. Oszczędza to czas i kłopoty związane z ręcznym dodawaniem poszczególnych aplikacji po kolei do ekranu głównego.

Teraz zobaczmy, jak można przywrócić ukryte aplikacje na ekran główny w systemach iOS 14 i iOS 15. Zanim przejdziesz dalej, pamiętaj, że ta procedura usunie wszystkie widżety ekranu głównego dodane przez Ciebie.

Jak dodać wszystkie aplikacje do ekranu głównego jednocześnie z Biblioteki aplikacji

Wykonaj poniższe kroki, aby przywrócić ikony wszystkich aplikacji na ekranie głównym iPhone’a po ich usunięciu.

1. Przejdź do aplikacji Ustawienia i stuknij pozycję “Ogólne”.
  2. Przewiń do dołu i stuknij w “Przenieś lub zresetuj iPhone’a”. przenoszenie lub resetowanie iPhone'a w systemie iOS 15
  3. Stuknij w “Resetuj” u dołu ekranu. resetowanie iPhone'a z systemem iOS 15
  4. Wybierz aplikację “Resetuj układ ekranu głównego” opcja z listy. jak dodać wszystkie aplikacje do ekranu głównego naraz z Biblioteki aplikacji na iPhonie
  5. Stuknij w “Resetuj ekran główny&#8221, aby potwierdzić wybór. resetowanie Ekranu głównego, aby przenieść wszystkie aplikacje z Biblioteki aplikacji w iOS 14 i iOS 15

To jest to. W ten sposób przywrócisz wszystkie brakujące aplikacje, które mogły zniknąć z ekranu głównego.

Natomiast aplikacje fabrycznie załadowane przez Apple będą wyświetlane tak samo, jak przy zakupie iPhone’a. Tymczasem wszystkie aplikacje zainstalowane przez użytkownika zostaną ułożone w kolejności alfabetycznej. Przywrócone aplikacje zawierają także zakładki (niestandardowe ikony aplikacji) i skróty do stron internetowych, o ile nie usunięto stron aplikacji zawierających te zakładki.

UWAGA: Jak przywrócić domyślny układ ekranu głównego w systemie iOS 14,

Przejdź do Ustawień > Ogólne > Resetowanie strony. Wybierz opcję “Resetuj układ ekranu głównego&#8221 i stuknij “Resetuj ekran główny&#8221, aby potwierdzić.

przywracanie domyślnego ekranu głównego w systemie iOS 14

resetowanie ekranu głównego w telefonie iPhone

Ukryj ukryte strony ekranu głównego w telefonie iPhone

Możesz też odsłonić strony aplikacji, które zostały ukryte po zainstalowaniu iOS 14, aby korzystać z biblioteki aplikacji. To powinno pozwolić Ci odzyskać aplikacje z Biblioteki aplikacji bez resetowania ekranu głównego. Nie pomoże to jednak, jeśli ręcznie usunąłeś wszystkie ikony aplikacji ze stron ekranu głównego.

Jak ukryć stronę z Ekranu głównego iPhone’a,

1. Naciśnij długo pusty obszar na ekranie głównym.
  2. W trybie edycji stuknij przycisk kropki na stronie w dolnej środkowej części ekranu. przycisk z kropkami na stronie w systemie iOS 14
  3. Zaznacz kółko pod stronami aplikacji, które chcesz ukryć. jak ukryć strony ekranu głównego w systemach ios 14 i ios 15
  4. Stuknij w Gotowe w prawym górnym rogu.

WSKAZÓWKA: Zmień miejsce wyświetlania nowo pobranych aplikacji

Po aktualizacji do iOS 14 wszystkie pobrane nowe aplikacje nadal będą się pojawiać na ekranie głównym, tak jak wcześniej. Jeśli tak się nie dzieje, to być może w którymś momencie zmodyfikowano ustawienie.

Aby na ekranie głównym zawsze były wyświetlane nowo pobrane aplikacje, przejdź do Ustawienia > Ustawienia, a następnie naciśnij przycisk OK Ekran główny. W sekcji ‘Nowo pobrane aplikacje&#8221 wybierz “Dodaj do ekranu głównego&#8221, zamiast “Tylko biblioteka aplikacji”.

Zmiana miejsca wyświetlania nowo pobranych aplikacji w systemie ios 14

Od tej pory nowo zainstalowane aplikacje będą się pojawiać zarówno na Ekranie głównym, jak i w Bibliotece aplikacji.

Usuń aplikacje, które nie pojawiają się nigdzie na telefonie iPhone

Jeśli masz ustawienie ograniczenia dla wbudowanych aplikacji wtedy nie będzie można znaleźć aplikacji z ograniczeniami w dowolnym miejscu na iPhonie. Oznacza to, że aplikacja zostanie ukryta na Ekranie głównym i nie będzie można jej znaleźć za pomocą Siri, wyszukiwania Spotlight lub w Bibliotece aplikacji.

Aby ponownie uzyskać dostęp do wyłączonej aplikacji,

1. Przejdź do Ustawień > Czas na ekranie.
  2. Stuknij “Treść & Ograniczenia prywatności“.zawartość i ograniczenia prywatności w systemie iOS
  3. Wprowadź kod dostępu (jeśli zostaniesz o to poproszony) i upewnij się, że przełącznik obok pozycji ‘Zawartość & Ograniczenia prywatności” jest włączona.
  4. Stuknij w “Dozwolone aplikacje”. jak włączyć domyślne aplikacje na iPhone'a
  5. Włącz przycisk przełączania obok wyłączonej aplikacji, aby ją ukryć. jak przywrócić ukryte aplikacje na iPhone'a

Aplikacja pojawi się teraz ponownie na ekranie głównym i będzie można ją nawet wyszukać.