Jak dostosować przyciski szybkich ustawień w MIUI 6

Telefony z Androidem zazwyczaj mają niestandardowy interfejs użytkownika producenta, taki jak TouchWiz Samsunga, Sense HTC, Xperia UI Sony, Asus Zen UI i tak dalej. Te niestandardowe interfejsy użytkownika zazwyczaj zawierają menu Szybkie ustawienia, które jest dostępne z panelu powiadomień lub poprzez przesunięcie w dół za pomocą gestu 2 palców. Szybkie ustawienia zawierają kilka przycisków do szybkiego przełączania ustawień urządzenia, takich jak Wi-Fi, dane komórkowe, obracanie, Bluetooth, jasność itp.

W telefonach Xiaomi z MIUI ROM dostępne są również szybkie ustawienia, a długie naciśnięcie ikony otwiera stronę z indywidualnymi ustawieniami. W MIUI 5 użytkownicy mogą zmieniać rozmieszczenie przycisków zgodnie z ich potrzebami i wygodą. Jednak MIUI 6 (który jest obecnie dostępny jako Developer ROM dla Mi 3 i Mi 4) nie oferuje funkcji przełączania pozycji dla przycisków ustawień.

Na szczęście nie trzeba czekać na stabilną wersję MIUI 6, aby skorzystać z tej fajnej opcji. Jest taka przydatna aplikacja „MIUI 6 Toggles arrange„opracowany przez moderatora ’sta-s2z’ na forum MIUI. Aplikacja dokładnie odwzorowuje menu szybkich ustawień w MIUI v6, za pomocą którego można dowolnie rozmieszczać toggle, po prostu przeciągnij 'n’ drop w aplikacji. Zmiany wchodzą w życie natychmiast po naciśnięciu przycisku “Zapisz&#8221. Aplikacja nie wymaga roota ani restartu interfejsu użytkownika.

Screenshot_2014-08-29-16-07-30      084106dxeyel4oqsqnqy4c

Pobierz MIUIv6TogglesArrange_1.1 [APK] Rozmiar: 216 KB

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka