Jak korzystać z jesiennego motywu czatu na Messengerze [9 prostych kroków]

Wraz z pojawieniem się komunikatora Facebook, wprowadzono również popularną platformę do wymiany wiadomości. Wraz z upływem czasu i zapotrzebowaniem użytkowników platforma została ulepszona, a niektóre z głównych funkcji zostały wprowadzone w celu zapewnienia lepszego doświadczenia użytkownika. Dlatego ostatnio wprowadzono nowe funkcje i omawiamy to samo. Teraz omówimy jak korzystać z jesiennego motywu czatu na Messengerze.

Użytkownicy powszechnie zaakceptowali nową funkcję i jej ograniczenia na platformie. Prawie wszyscy użytkownicy wypróbowali go raz na platformie i byli podekscytowani. Stworzyłem ten artykuł, aby pomóc ci zrozumieć, jak korzystać z jesiennego motywu czatu na Messengerze.

Wszystkie szczegóły są wymienione w artykule i jestem pewien, że będzie to pomocne w zrozumieniu i korzystaniu z motywu. Więc, na co czekasz?? Wystarczy pobrać i wysłać wiadomość z nowym motywem!

Jak korzystać z jesiennego motywu czatu na Messengerze?

Jak korzystać z jesiennego motywu czatu na Messengerze?

Podczas korzystania z aplikacji aplikacja messenger, W aplikacji znajdziesz wiele nowych funkcji. W tym roku do aplikacji dodano również nowe funkcje. Najnowszym dodatkiem do aplikacji był motyw czatu. Dowiedzmy się więc o tym w poniższym procesie z przewodnikiem.

1. Uruchom aplikację aplikacja messenger na telefonie.

2. Znajdziesz motywy czatu w czatach.

Motywy czatu można znaleźć w czatach

3. Kliknij przycisk Jesienny motyw.

Kliknij motyw Jesień

4. Przejdź do nazwę kontaktu, a następnie do ustawień czatu.

5. Znajdź dostosowanie i kliknij na nią.

6. Pojawi się opcja opcja motywów.

7. Wybierz opcję Jesienny motyw na liście.

8. Wybierz i podgląd.

9. Jeśli podoba Ci się motyw, kliknij go i zastosuj.

Czy są jakieś ograniczenia w jesiennym motywie czatu na Messengerze??

Czy są jakieś ograniczenia dotyczące motywu czatu w aplikacji Messenger?

Funkcja motywu czatu w Messengerze jest najnowszym dodatkiem do aplikacji. W związku z tym istnieje znacznie mniej opcji, aby to dostosować. Nie można dodać dowolnego motywu do tych, które już tam istnieją. Musisz więc użyć tych, które są już tam obecne. Poza tym nie ma znaczącego ograniczenia funkcji w aplikacji.

Jak korzystać z jesiennego motywu czatu na Messengerze?

Zakończenie

Nowa funkcja Messengera pomoże Ci uzyskać wybrany motyw spośród wymienionych tam. Możesz wybrać dowolny motyw. Teraz, gdy wiesz, jak korzystać z jesiennego motywu czatu na Messengerze, użyj go samodzielnie. Jestem pewien, że ci się spodoba. Daj nam znać swoją opinię w komentarzach poniżej.

Często zadawane pytania

Jak korzystać z jesiennego motywu czatu na Messengerze??

Jeśli chcesz korzystać z jesiennego motywu czatu na komunikatorze, musisz otworzyć komunikator, przejść do motywów czatu i wybrać jeden z nich. Jeśli chcesz, możesz dostosować go w aplikacji, a następnie wyświetlić podgląd i użyć go.

Jaki jest jesienny motyw czatu na Messengerze??

Jest to najnowszy dodatek do aplikacji; możesz go użyć, aby uzyskać lepsze wrażenia użytkownika. Motyw jest bardziej ekscytujący i przyjemniejszy w użyciu.

Kiedy motyw czatu został wprowadzony na Messengerze??

Motyw czatu został wprowadzony na Messengerze na początku tego roku, wraz z innymi ekscytującymi funkcjami aplikacji.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka