Jak korzystać z motywu Miesiąca Czarnej Historii na Messengerze?

Messenger wprowadził nowe funkcje na swoich platformach, takie jak naklejki, GIF-y, motywy i wiele innych. Będąc częścią Facebooka, w ciągu ostatnich kilku lat stała się samodzielną aplikacją. Tutaj omówiłem motyw, który został niedawno wprowadzony na platformę. Czy wiesz, że jak używać motywu miesiąca czarnej historii na Messengerze?

Korzystanie z motywu na Messengerze jest dość proste i wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami, aby zastosować go na ekranie czatu. Motyw ten został wprowadzony w celu upamiętnienia wyzwań, zmagań i osiągnięć czarnoskórej społeczności.

Przeczytaj artykuł, a otrzymasz wszystkie szczegółowe informacje o tym, jak korzystać z motywu Miesiąca Czarnej Historii na Messengerze. Mam nadzieję, że te informacje będą dla Ciebie pomocne.

Jak korzystać z motywu Miesiąca Czarnej Historii na Messengerze??

Aby pamiętać o zmaganiach czarnej społeczności w tym miesiącu, Messenger wprowadził motyw czatu Miesiąc Czarnej Historii na Messengerze. Jeśli również chcesz zastosować motyw w swojej aplikacji Messenger, wykonaj poniższe czynności:

1. Uruchom Komunikator na swoim urządzeniu.

2. Otwórz dowolny czat ze znajomym.

3. Kliknij na imię i nazwisko osoby wybrałeś.

4. Przejdź do nazwy na górze i kliknij na niego.

5. Zostanie wyświetlona strona z opcję motywów, kliknij na niego.

Jak używać motywu czatu Księżycowy Nowy Rok na Messengerze? Wypróbuj nowy motyw

6. Wybierz Motyw Miesiąca Czarnej Historii.

Teraz motyw zostanie zmieniony.

Dlaczego motyw Black Month History został wprowadzony w Messengerze??

Miesiąc luty jest pamiętany jako Miesiąc Czarnej Historii; ma to na celu przypomnienie wkładu czarnej społeczności we współczesną kulturę. Miesiąc ten jest również obchodzony jako osiągnięcia czarnoskórych ludzi, wpływowych osób i celebrytów oraz tego, jak pracowali nad kształtowaniem historii Stanów Zjednoczonych.

Upamiętnienie tych osiągnięć i zmagań społeczności ludzi zachęciłoby również innych do zrozumienia ich wkładu w społeczeństwo. Pomogłoby to również innym nie dyskryminować ich tylko ze względu na kolor skóry.

Jak korzystać z motywu Miesiąca Historii Czarnych na Messengerze??

Zakończenie

Wierzę, że ten artykuł pomoże ci zrozumieć, jak korzystać z motywu Black History Month na Messengerze. Temat pomaga nam pamiętać, aby nie dyskryminować społeczności tylko ze względu na kolor skóry, ale pamiętać o ich wkładzie w pracę na rzecz tego społeczeństwa. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat Czarnego Miesiąca, przeczytaj inne nasze artykuły na stronie.

Jak korzystać z motywu Miesiąca Historii Czarnych na Messengerze??

Jeśli chcesz użyć motywu Czarnego miesiąca na Messengerze, zapoznaj się z poniższymi szczegółami:
1. Rozpoczęcie Messenger na urządzeniu.
2. Otwórz dowolny czat ze znajomym.
3. Kliknij na imię i nazwisko osoby wybrałeś.
4. Przejdź do nazwy na górze i kliknij.
5. Zostanie wyświetlona strona z opcja motywów.
6. Kliknij na nim.
7. Wybierz motyw Motyw Miesiąca Czarnej Historii.

Dlaczego motyw Black Month History został wprowadzony w Messengerze??

Miesiąc luty jest pamiętany jako miesiąc Czarnej Historii; ma to na celu przypomnienie wkładu czarnej społeczności we współczesną kulturę. Miesiąc jest również obchodzony jako osiągnięcia czarnoskórych ludzi, influencerów i celebrytów oraz tego, jak pracowali nad kształtowaniem historii Stanów Zjednoczonych.