Co oznacza ‘Ta osoba jest niedostępna na Messengerze&#8217?? Przyczyny & Poprawki

Facebook stał się czymś więcej niż platformą dla starych znajomych. Bez względu na to, ile mają lat, użytkownicy nadal nie mogą bezpośrednio skontaktować się z Facebookiem, aby potwierdzić swoje obawy, i są zbyt żałośni, aby wyjaśnić, dlaczego niektóre funkcje nie działają poprawnie. „Ta osoba jest niedostępna na Messengerze” to rodzaj błędu, który nie został wyjaśniony przez centrum wsparcia Facebooka. Zobaczmy więc Co ‘Ta osoba jest niedostępna na Messengerze’ oznacza i jak to naprawić.

W kwietniu 2022 r. użytkownicy Facebooka na całym świecie doświadczyli Kod błędu 2.’ Spowodowało to, że użytkownicy nie mogli zalogować się na swoje konta, a niektórzy z nich zostali automatycznie wylogowani z platformy. W badaniach ludzie odkryli, że jest to długo nierozwiązany błąd, który wypłynął na powierzchnię w 2017 roku. Kiedy otrzymujesz tę wiadomość, serwer Facebooka nie działa i nic nie jest nie tak z Twojej strony. Istnieje kilka błędów na Facebooku, które pozostają nierozwiązane lub niewyjaśnione.

Ta osoba jest niedostępna na Messengerze błąd może wskazywać na listę obaw. Pierwszym z nich jest to, że nie można z nimi rozmawiać. Ale dlaczego nie możesz z nimi rozmawiać, jest sprawą drugorzędną. Dowiedzmy się więcej o tym, co oznacza &#8216 „Ta osoba jest niedostępna na Messengerze&#8217” i jak to naprawić.

Co oznacza ‘Ta osoba jest niedostępna na Messengerze&#8217??

Skrzynka czatu komunikatora Facebook; Ta osoba jest niedostępna na Messengerze

Za każdym razem, gdy otrzymasz tę wiadomość w oknie czatu, oznacza to, że nie możesz już rozmawiać z tą osobą. Nie jest to spowodowane żadnymi błędami systemowymi z Twojej strony. Druga osoba mogła cię zablokować – ale nie będzie to jedyna przyczyna. Czasami mógł doświadczyć pewnych kłopotów ze swoim kontem. Zobaczmy, co go powoduje.

Co powoduje ‘ Ta osoba jest niedostępna na Messengerze?’

Istnieje kilka typowych powodów wyświetlania tej wiadomości na Messengerze. Mogą to być,

 1. Ta osoba mogła cię zablokować. Może blokować tylko Twoje wiadomości i połączenia lub blokować Cię na całym Facebooku.
 2. Konto musi być dezaktywowane lub mogło zostać usunięte z Messengera.
 3. Ze względu na bezpieczeństwo, Facebook mógł zablokować lub zawiesić jego konto.
 4. Serwer Facebooka nie działa lub Messenger przestał działać.
 5. Druga osoba nie używa Messengera na swoim telefonie.
 6. Konto zostało usunięte.
 7. Być może zablokowałeś tę osobę w przeszłości.
Okno czatu komunikatora Facebook; Ta osoba jest niedostępna na Messengerze

To wszystko mogą być scenariusze dla tego ‘Ta osoba jest niedostępna na Messengerze’ wyskakujące okienko. Czasami, w warunkach wymienionych powyżej, możesz nie otrzymać komunikatu o błędzie ‘Ta osoba jest niedostępna na Messengerze’ Zobaczysz także ‘Nie można wysłać błędu&#8217.’

Jak naprawić błąd ‘Ta osoba jest niedostępna na Messengerze’ na Facebooku?

Ponieważ błąd „Ta osoba jest niedostępna na Messengerze” może pojawić się z wielu powodów, naprawienie błędu może być trudne bez znajomości dokładnych przyczyn. Sprawdźmy więc szanse jeden po drugim.

Co oznacza komunikat

1. Sprawdź, czy zablokowałeś tę osobę

Istnieje szansa, że zablokowałeś tę osobę przypadkowo w przeszłości. Sprawdźmy to najpierw

Na pulpicie

1. Przejdź do Ustawienia i prywatność.’

2. Stuknij w Ustawienia.’

3. Kliknij Blokowanie.’

sekcja blokowania w ustawieniach Facebooka ; Ta osoba jest niedostępna w błędzie Messengera

4. Jeśli zablokowałeś daną osobę, ‘Unblock’ on.

Na urządzeniach mobilnych

1. Przejdź do Ustawienia i prywatność.’

2. Dotknij Ustawienia.’

3. Wybierz sekcja „Odbiorcy i widoczność”.’

4. Stuknij w Blokowanie.’

sekcja odbiorców i widoczności w ustawieniach Facebooka; ta osoba jest niedostępna w błędzie Messengera

5. Odblokuj użytkownika’ jeśli jego nazwisko znajduje się na liście zablokowanych.

W ten sposób możesz sprawdzić, czy zablokowałeś daną osobę na Facebooku, czy nie.

2. Sprawdź, czy ta osoba Cię blokuje

Otrzymasz ‘Ta osoba jest niedostępna na Messengerze’ błąd, gdy użytkownik zablokuje Cię na Facebooku. Nie możemy wykryć tego w ustawieniach. Ale możemy poszukać wskazówek, aby to potwierdzić, takich jak,

 1. Nie możesz zaprosić go do grupy.
 2. Nie możesz zobaczyć jego zdjęcia profilowego ani postów.
 3. Nie znajdziesz ich w wyszukiwarce.
 4. Nie będzie ich już na Twojej liście znajomych.
 5. Sprawdź jego wspomnienia na Facebooku. Jeśli nadal możesz przekierować do ich profilu stamtąd, nie zablokowali Cię.

Sprawdź te znaki, aby dowiedzieć się, czy zablokowali Cię, czy nie.

3. Konto jest zawieszone

Jeśli Facebook zawiesi konto, możesz nie mieć dostępu do wiadomości od tej osoby na Messengerze. Upewnij się więc, że nie próbujesz skontaktować się z posiadaczem zawieszonego konta.

4. Sprawdź, czy konto jest aktywne, czy nie

Czasami dana osoba mogła usunąć Messengera lub dezaktywować konto. Jeśli dezaktywował konto, ale nadal korzysta z Messengera, możesz go znaleźć w wyszukiwarce.

5. Aktualizacja lub ponowna instalacja aplikacji

Sprawdź dostępność nowych aktualizacji lub usuń aplikację i zainstaluj ją ponownie, aby naprawić błąd ‘Ta osoba jest niedostępna na Messengerze&#8217.

6. Połącz się z szybkim Internetem i wypróbuj Facebooka w wersji internetowej

Słabe połączenie internetowe może czasami być czarnym charakterem. Wypróbuj Messengera po podłączeniu do szybkiego Internetu. Czasami problem musi dotyczyć aplikacji mobilnej, więc spróbuj przełączyć się na wersję internetową Facebooka, aby sprawdzić, co jest nie tak.

7. Połącz się z zespołem Facebooka

Jeśli błąd ‘Ta osoba jest niedostępna na Messengerze’ występuje po wypróbowaniu wszystkich powyższych rozwiązań, skontaktuj się z Zespół Facebooka.

Podsumowanie

Kiedy publiczność na platformie jest większa, szanse na błąd są również wysokie. Facebook ma kilka typowych błędów, które pozostają nierozwiązane lub niewyjaśnione przez jego zespół wsparcia. ‘Ta osoba jest niedostępna na Messengerze‘ jest błędem, który nie został uwzględniony w komunikacie Facebook centrum wsparcia.

Więc tutaj omówiliśmy, co ‘ Ta osoba jest niedostępna na Facebooku’ oznacza i jak to naprawić. Mamy nadzieję, że te informacje okażą się pomocne. Jeśli masz więcej sugestii lub rozwiązań, daj nam znać w komentarzach.

Toodaloo!

Często zadawane pytania

Dlaczego nie mogę znaleźć profilu mojego znajomego na Facebooku??

Istnieje kilka powodów takiego stanu rzeczy. Być może zablokował Cię lub dezaktywował swoje konto. Jeśli nadal nie jesteście znajomymi na Facebooku, spróbuj wyszukać jego imię i nazwisko z większą ilością specyfikacji, takich jak praca, wykształcenie i lokalizacja.

Co się dzieje, gdy ktoś blokuje mnie na Messengerze??

Jeśli ktoś zablokował Cię na Messengerze, nie będziesz mógł zadzwonić ani wysłać wiadomości do tej osoby za pośrednictwem Messengera, ale nadal możesz znaleźć jej konto na Facebooku i przeglądać jej posty.

Co się stanie, jeśli dezaktywuję lub usunę swoje konto na Facebooku??

Jeśli usunąłeś lub dezaktywowałeś swoje konto na Facebooku, Twoi znajomi nie mogą już kontaktować się z Tobą za pośrednictwem Facebooka. Twoje zdjęcie profilowe nie będzie widoczne. Po 30 dniach Facebook trwale dezaktywuje Twoje konto. Usunięcie informacji o użytkowniku zajmuje Facebookowi do 3 miesięcy.

Co oznacza, że ta osoba jest niedostępna na Messengerze, ale widzi zdjęcie profilowe??

Ta osoba jest niedostępna na Messengerze, ale może zobaczyć zdjęcie profilowe, co oznacza, że jesteś zablokowany tylko na Messengerze.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka