Jak łatwo zrootować LG G3 bez użycia komputera

LG G3, najnowszy flagowy smartfon LG wyposażony w 5.5-calowy wyświetlacz QHD o rozdzielczości 1440 x 2560 i aparat 13 MP z laserowym autofokusem, został wprowadzony na rynek w Indiach. G3 to smartfon z najwyższej półki, o doskonałej specyfikacji, którego cena zaczyna się od Rs. 47,990. Poniższa instrukcja pomoże Ci w łatwym rootowaniu G3. Rootowanie umożliwia dostęp do aplikacji roota, takich jak Titanium Backup, AdBlock, Tasker itp. i dodaje możliwość flashowania niestandardowych ROM-ów. Istnieje kilka sposobów na rootowanie G3, z których najprostszy i najszybszy to „towelroot”, metoda rootowania urządzenia z Androidem za pomocą jednego kliknięcia, bez konieczności korzystania z komputera.

Zastrzeżenie: Rootowanie może spowodować utratę gwarancji na urządzenie. Postępuj na własne ryzyko!

Metoda 1 – Rootowanie LG G3 przy użyciu Towelroot

Towelroot autorstwa geohot, jest z pewnością najprostszym i bezpiecznym sposobem na rootowanie telefonu z Androidem bezpośrednio za pomocą samego urządzenia i bez użycia komputera lub jakichkolwiek komend.

1. Pobierz Towelroot APK i zainstaluj go za pomocą menedżera plików.

2. Uruchom program towelroot i kliknij opcję „make it ra1n”. Urządzenie uruchomi się ponownie w ciągu 15 sekund.

2014-06-16 10.01.38

3. Zainstaluj ’Root CheckerAplikacja z Google Play, aby potwierdzić, że urządzenie jest zrootowane.

>> Teraz musisz ręcznie zainstalować aplikację SuperSU, aby zarządzać odpowiednimi aplikacjami i przyznać im dostęp roota. Aplikacja SuperSU w sklepie Play jest przestarzała i nie aktualizuje plików binarnych, więc musisz pobrać SuperSU APK. Aby to zrobić,

4. Pobierz najnowszy SuperSU.zip, wyodrębnij ją i zainstaluj ręcznie Superuser.apk od popularne folder. (Użyj ES File Explorer, aby rozpakować plik zip bezpośrednio na telefonie).

5. Otwórz aplikację SuperSU, kliknij przycisk Normalna jeśli pojawi się prośba o aktualizację.

Teraz jesteś gotowy do zainstalowania swoich ulubionych aplikacji wymagających roota. Upewnij się, że przyznajesz uprawnienia superużytkownika, gdy zostaniesz o to poproszony. Ciesz się !

Metoda 2 – Rootowanie LG G3 za pomocą IOroot

Ta metoda polega na zainstalowaniu sterowników USB systemu Windows dla G3, ponownym uruchomieniu telefonu w trybie odzyskiwania, a następnie użyciu wiersza poleceń do uruchomienia odpowiednich poleceń ADB w celu załadowania głównego pliku zip. W ramach tego procesu instalowany jest program Superuser. Poniżej znajduje się wideo demonstracyjne do rootowania G3 za pomocą IOroot by Programiści XDA.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka