Jak odzyskać zawieszone konto Facebook Ads w 2022 roku??

Martwisz się o zawieszone konto Facebook Ads?? Być może zastanawiasz się, czy robię coś źle?? Cóż, masz prawo uzyskać odpowiedź na swoje pytania. To boli, gdy spotykasz się z zakazem w mediach społecznościowych. Czujesz się, jakbyś był w więzieniu dla cieni. Aby usunąć zawieszony wrap na koncie, musisz wiedzieć wszystko o Jak odzyskać zawieszone konto Facebook Ads.

Duże lub małe organizacje biznesowe znają wartość reklam, aby zaprezentować swoje produkty i usługi. W tym celu Facebook zapewnia nieograniczone korzyści, aby zwiększyć zasięg swojej firmy. Jednak niektóre powody mogą utrudniać działania na koncie Facebook Ads, a Ty szukasz odpowiednich rozwiązań, aby płynnie prowadzić swoje konto Facebook Ads.

Jeśli chcesz ponownie uruchomić reklamy na Facebooku, przeczytaj cały artykuł. Tutaj znajdziesz wszystkie rozwiązania swojego problemu, jak odzyskać zawieszone konto reklamowe na Facebooku.

Jak odzyskać zawieszone konto Facebook Ads??

Jak odzyskać zawieszone konto Facebook Ads?

Konto Facebook Ads pozwala zarządzać wszystkimi reklamami i ustawiać zaplanowaną datę i godzinę postów. Możesz uzyskać dużą liczbę klientów dla swojej marki. Być może zdajesz sobie sprawę, że czasami masz do czynienia z zawieszeniem konta Facebook Ads. Utrudnia to niektóre z następujących działań-

1. Reklamy przestaną być wyświetlane.
  2. Nie będziesz w stanie sprawdzić skuteczności reklam.
  3. Nie można ustawić nowej reklamy.
  4. Ogranicza możliwość dodawania metod płatności.

Istnieją dwa powody, dla których Facebook zawiesił konto użytkownika. Albo otrzymałeś negatywne opinie na temat swoich reklam, albo naruszyłeś wytyczne Facebooka.

Jeśli na Twoich reklamach pojawi się czerwona flaga, oznacza to, że Twoje reklamy otrzymały negatywne opinie od ludzi, takie jak wprowadzanie w błąd lub oszustwa, obraźliwe, fałszywe wiadomości i wiele innych.

Jeśli na Twoich reklamach pojawi się czerwona flaga, oznacza to, że naruszyłeś zasady dotyczące reklam, a nasze konto reklamowe na Facebooku zostało wyłączone z powodu naruszenia zasad. W tym celu możesz zapoznać się z wytycznymi dotyczącymi reklam na Facebooku przed przystąpieniem do tworzenia reklam.

Teraz zacznijmy od tego, jak odzyskać zawieszone konto Facebook Ads. Wykonaj następujące kroki-

Krok 1: Kliknij na Kontakt z nami

Jak odzyskać zawieszone konto Facebook Ads?
  1. Otwórz stronę Facebook Menedżer reklam.
  2. Zobaczysz powiadomienie, jeśli Twoje konto Facebook Ads jest wyłączone.
  3. Kliknij na Skontaktuj się z nami i prześlij odwołanie.

Krok 2: Kliknij Centrum pomocy

Jak odzyskać zawieszone konto Facebook Ads?
  1. Naciśnij przycisk znak zapytania w prawym górnym rogu strony konta Facebook Ads.
  2. Przejdź przez opcje i dotknij Centrum pomocy.
  3. Na ekranie pojawi się nowa strona.
  4. Kliknij przycisk  Czat z przedstawicielem. Pomaga uzyskać natychmiastową pomoc od zespołu wsparcia.

Krok 3: Prześlij swoje odwołanie

Jak odzyskać zawieszone konto Facebook Ads?
  1. Przejdź do sekcji Pomoc dotycząca wyłączonego konta reklamowego.
  2. Wprowadź swój problem w polu informacyjnym.
  3. Na koniec kliknij ikonę Wyślij ikona.

Krok 4: Dodaj identyfikator konta reklamodawcy

Jak odzyskać zawieszone konto Facebook Ads?
  1. Kliknij na Identyfikator konta reklamodawcy opcja.
  2. Wprowadź identyfikator konta reklamodawcy.

Uwaga: Identyfikator konta reklamodawcy można znaleźć na pasku adresu w górnej części Facebook Ads Manager.

3. Na koniec prześlij swoje odwołanie.

Łatwo było dowiedzieć się, jak odzyskać zawieszone konto reklamowe na Facebooku. Jeśli Twoje konto reklamowe na Facebooku jest wyłączone, spróbuj wykonać te kroki i wesprzyj zespół Facebooka.

To wszystko o tym, jak odzyskać zawieszone konto Facebook Ads. Aby cieszyć się dobrym doświadczeniem na Facebooku, upewnij się, że nie naruszasz wytycznych Facebooka. Jeśli przestrzegasz wszystkich zasad reklamowych i tworzysz autentyczne reklamy, nie grozi ci zawieszenie konta na Facebooku.

Nadszedł czas na podsumowanie. Odwiedzaj witrynę, aby uzyskać wszystkie ekscytujące aktualizacje. Miłego dnia!

Jak odzyskać zawieszone konto reklamowe na Facebooku??

Jeśli Twoje konto reklamowe na Facebooku zostało wyłączone, prześlij odwołanie do zespołu Facebooka lub musisz utworzyć nowe konto reklamowe na Facebooku.

Ile czasu zajmuje Facebookowi sprawdzenie zawieszonego konta reklamowego na Facebooku??

Facebook potrzebuje 2-3 dni roboczych na sprawdzenie zawieszonego konta reklamowego na Facebooku. Jeśli wielokrotnie naruszysz wytyczne dotyczące reklam, możesz spotkać się z trwałym zablokowaniem konta na Facebooku.

Jak skontaktować się z obsługą reklam na Facebooku??

Możesz skontaktować się z zespołem wsparcia Facebook Ad pod adresem facebook.com/support.