Jak oglądać opowiadania z Instagrama anonimowo na komputerze

Stories cieszą się dużym zaangażowaniem wśród popularnych sieci mediów społecznościowych, takich jak Facebook, Instagram i WhatsApp. Są one widoczne tylko przez 24 godziny, ale najprawdopodobniej zostaną zauważone przez Twoich znajomych i obserwatorów. Podobnie jak w przypadku Facebook Stories, użytkownicy Instagrama mogą łatwo sprawdzić, kto oglądał ich historie.

A co, jeśli chcesz anonimowo przejrzeć czyjąś historię z Instagrama?? Oznacza to, że jesteś niewidoczny dla właściciela profilu, ponieważ Twoje imię nie pojawia się na liście widzów danej historii.

Czy mogę oglądać historie z Instagrama bez ich wiedzy??

Chociaż nie ma oficjalnego sposobu na anonimowe oglądanie Instagram Stories, istnieje kilka obejść, których można użyć, aby potajemnie oglądać Insta stories. Przydaje się, gdy chcesz anonimowo śledzić lub przeglądać historie bez informowania danej osoby, że widziałeś jej historię.

Chociaż istnieje kilka usług online umożliwiających oglądanie historii z Instagrama bez posiadania konta, a nawet pobieranie ich. Jednak większość z nich albo nie działa poprawnie, albo brakuje im takich funkcji, jak masowe pobieranie postów, Stories i Highlights.

Na szczęście, Qoob Stories, aplikacja desktopowa dostępna dla systemów Windows, Mac i Ubuntu sprawia, że takie rzeczy to bułka z masłem. Oprócz możliwości anonimowego oglądania historii z Instagrama, aplikacja oferuje również możliwość selektywnego pobierania treści z Instagrama. Treści mogą zawierać zdjęcia, filmy, Stories, Highlights, a nawet posty oznaczone tagiem. Qoob Stories zapisuje multimedia w wysokiej jakości i automatycznie organizuje je w folderach dedykowanych dla poszczególnych profili. Z pewnością ułatwi to znalezienie pobranych materiałów.

Plan abonamentowy Qoob stories
Plany subskrypcji Qoob Stories

Bez dalszego zastanawiania się, zobaczmy, jak można anonimowo przeglądać Instagram Stories za pomocą Qoob Stories.

Jak anonimowo oglądać stories na Instagramie

Przed przejściem dalej należy pamiętać, że do pobierania Instagram Stories potrzebna jest subskrypcja Personal lub Professional aplikacji Qoob Stories. Tymczasem plan Starter umożliwia pobieranie tylko zdjęć i postów wideo z pewnymi ograniczeniami.

Gdy masz już licencję aplikacji Qoob Stories, wykonaj poniższe kroki.

  1. Pobieranie Qoob Stories i zainstaluj go na komputerze PC lub Mac.
  2. Uruchom program i aktywuj go za pomocą klucza licencyjnego, aby odblokować ograniczenia.
  3. Kliknij ikonę profilu w prawym górnym rogu i wybierz opcję “Zaloguj”. zaloguj się do aplikacji Qoob stories
  4. Wprowadź nazwę użytkownika i hasło do swojego konta na Instagramie, a następnie naciśnij przycisk “Logowanie” przycisk. zaloguj się na konto instagrama
  5. Wpisz nazwę użytkownika konta na Instagramie lub hashtag w pasku wyszukiwania u góry. wyszukaj profil użytkownika instagrama
  6. Kliknij przycisk “Pobierz”.
  7. Opcjonalnie – Kliknij ikonę ustawień obok przycisku Pobierz, aby wybrać niestandardowe opcje pobierania. Upewnij się, że opcja “Pobierz historie&#8221 jest włączona. jak anonimowo pobierać historie z Instagrama na komputerze
  8. Qoob Stories będzie teraz pokazywać łączną liczbę pobranych elementów. Kliknij konkretną nazwę użytkownika (lub ikonę strzałki w prawo), aby zobaczyć zawartość multimedialną profilu w aplikacji. jak prywatnie pobrać zawartość instagrama na komputer
  9. Kliknij przycisk “Stories”zakładka, aby anonimowo sprawdzić historie pobrane z Instagrama. Dodatkowo można przeglądać Najważniejsze wydarzenia na Instagramie anonimowo, jeśli są one dostępne. jak anonimowo oglądać Historie z Instagrama na komputerze
  10. Kliknij określoną historię, aby po prostu wyświetlić ją w przeglądarce plików na komputerze. jak oglądać instagram story bez ich wiedzy

WSKAZÓWKA: Najedź kursorem na historię i kliknij ikonę “folderu&#8221, aby zobaczyć pliki w odpowiednim katalogu na swoim komputerze. Podczas gdy historie są zapisywane w formacie MP4, zdjęcia i filmy są pobierane w formacie JPEG.

pobieranie mediów instagramowych na komputerze Mac
Pobrane multimedia są automatycznie sortowane w folderach

Uwaga: Nie jest możliwe pobieranie treści (w tym historii) z kont prywatnych, ponieważ tylko zatwierdzeni zwolennicy mogą widzieć ich posty i historie.

Nasz werdykt

Jeśli nie masz nic przeciwko płaceniu za subskrypcję, to Qoob Stories jest rzeczywiście potężnym, wydajnym i jednym z najlepszych narzędzi, jakie istnieją. Aplikacja ma przyjazny dla użytkownika interfejs i nowoczesny wygląd, co upraszcza zadanie. Co więcej, w preferencjach aplikacji można dostosować różne ustawienia. Jedynym minusem jest to, że nie można zapisywać Stories, jeśli nie zalogujesz się na swoje konto na Instagramie.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka