Jak pobrać archiwum Twittera: Oto prosty przewodnik (2023)

Obecnie wiemy, że na Twitterze występują zakłócenia. Na pewno zauważyłeś ogromny exodus użytkowników z platformy. Nawet ty możesz mieć ochotę dołączyć do modnego grona lub nawet czuć się zdeterminowanym, aby zostać i zobaczyć, co się stanie. Niezależnie od tego, czy opuszczasz platformę, czy nie, zawsze zaleca się przechowywanie kopii zapasowej danych. Więc tutaj powiem ci Jak pobrać archiwum Twittera.

Tutaj możesz poprosić o zapis swojego archiwum aktywności na Twitterze i wszystkich tweetów, obserwujących, zdjęć i nie tylko. Zawsze pamiętaj, że pobranie wszystkich danych zajmuje trochę czasu. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Dlatego zapoznaj się z naszym artykułem i dowiedz się więcej o tym, jak pobrać archiwum Twittera. Możesz użyć ich na swoim urządzeniu, aby pobrać dane. Podziel się swoimi doświadczeniami i opiniami w komentarzach poniżej.

Jak poprosić o archiwum Twittera

Jak poprosić o archiwum na Twitterze

Jeśli chcesz poprosić o archiwum Twittera, musisz wykonać kilka prostych kroków. Dlatego zapoznaj się z nimi, jak wspomniano poniżej. Należy również pamiętać, że kroki są takie same dla komputerów stacjonarnych i urządzeń mobilnych.

1. Uruchomienie Twitter na swojej stronie internetowej.

2. Zaloguj się na swoje konto.

3. Na pasku po lewej stronie kliknij opcję Więcej.

Uwaga: na telefonie komórkowym dotknij swojego zdjęcia profilowego w lewym górnym rogu.

4. Przejdź do Ustawienia i prywatność.

5. Wybierz Twoje konto, i Pobierz archiwum danych.

6. Tutaj musisz jeszcze raz wprowadź hasło i kod uwierzytelniania dwuskładnikowego.

Uwaga: Jeśli nie masz konfiguracji dwuskładnikowej, zostaniesz przekierowany na inną stronę, aby ją włączyć.

6. Możesz zobaczyć Żądanie archiwum, wybierz ją.

Twitter potrzebuje czasu, aby utworzyć archiwum, więc poczekaj na jego ukończenie. Po zakończeniu otrzymasz powiadomienie na Twitterze i link w wiadomości e-mail. Po uzyskaniu linku możesz przejść dalej. Należy również pamiętać, że otrzymanie linku w wiadomości e-mail może zająć trochę czasu. Po tym, jak Twitter skompiluje wszystkie pliki, wyśle ci link, więc musisz tylko poczekać na jego nadejście.

Jak pobrać i wyświetlić archiwum Twittera

Gdy otrzymasz powiadomienie z Twittera, musisz wykonać jeszcze kilka kroków. Są one wymienione poniżej; zapoznaj się z nimi teraz.

1. Otwórz link, kliknij na Pobierz, lub wróć do menu danych, wykonując powyższe kroki.

2. Wpisz hasło Hasło wraz z kodem uwierzytelniania dwuskładnikowego.

3. Stuknij w Pobierz archiwum, i na następnej stronie kliknij go ponownie.

Stuknij w Pobierz archiwum, a na następnej stronie kliknij ponownie

4. Tutaj pobierz plik Plik ZIP, i trzeba poczekać na zakończenie.

5. Po pobraniu pliku ZIP, rozpakuj go i otwórz.

6. Znajdziesz w nim wiele różnych plików i folderów. Najważniejsze z nich to:

• Plik nazywa się Twoje archiwum.html to spersonalizowana strona internetowa z danymi, które Twitter uważa za pomocne dla Ciebie. Zawiera wszystkie oryginalne tweety, bezpośrednie wiadomości, polubienia z ostatniego roku, “Chwile&#8221 i listy, i ogromną ilość informacji zebranych na Twój temat przez reklamodawców. Ale nie zawiera żadnych retweetów ani odpowiedzi. Otwórz plik w przeglądarce internetowej.
  • Otrzymujesz README.txt w folderze danych; jest to dokument wyjaśniający każdy plik.
  • Folder o nazwie tweet_media pojawi się. Zawiera wszystkie zdjęcia i filmy, które zostały przesłane na Twittera lub retweetowane.
  • Otrzymasz plik Pliki JSON w archiwum. Otwórz go w dowolnej przeglądarce internetowej lub edytorze tekstu. Dane archiwum można odczytać za pomocą pliku HTML.
  • Pobierz swoje archiwum w ciągu kilku dni od otrzymania; po tygodniu wygaśnie i będziesz musiał poprosić o niego ponownie.

Dlaczego Twitter jest tak toksyczny: 4 sposoby na wyeliminowanie negatywnego nastawienia ze swojego kanału

Zobacz, jak pobrać archiwum Twittera

Mam nadzieję, że artykuł pomógł ci zrozumieć, jak pobrać archiwum Twittera. Proces jest szczegółowo opisany w kilku krokach. Chociaż mogą wyglądać na skomplikowane lub długie, w rzeczywistości tak nie jest. Możesz je łatwo zrozumieć i używać ich samodzielnie. Więc po prostu postępuj zgodnie z instrukcjami w powyższym procesie i jestem pewien, że wykonasz swoją pracę.

Jak pobrać i wyświetlić archiwum Twittera?

Jeśli chcesz pobrać archiwum Twittera, musisz wykonać kilka kroków wymienionych poniżej. Wymieniliśmy je poniżej, spójrz.
1. Otwórz link, kliknij pobierz lub wróć do menu danych
2. Wprowadź ponownie hasło i kod uwierzytelniania dwuskładnikowego
3. Kliknij Pobierz archiwum i kliknij ponownie na następnej stronie
4. Otrzymasz plik ZIP do pobrania, poczekaj, aż pobieranie zostanie zakończone
5. Po pobraniu pliku ZIP rozpakuj go i otwórz.
6. W środku znajdziesz wiele różnych plików i folderów

Jak długo trzeba czekać na otrzymanie linku do pobrania danych po wysłaniu prośby do Twittera o archiwum danych??

Gdy poprosisz Twittera o pobranie archiwum danych Twittera, może minąć do 24 godzin, zanim otrzymasz link do pobrania tego samego.

Plik zip zawiera dwa foldery, jeden znany jako „zasoby”, a drugi znany jako „dane”. W pliku danych znajdziesz wszystkie tweety, media i inne informacje osobiste z Twittera.