Jak przywrócić karty nowego stylu skrzynki odbiorczej w Gmailu

Kilka miesięcy temu Gmail wprowadzono kilka nowych stylów skrzynki odbiorczej, aby użytkownicy mogli zarządzać swoją pocztą w najlepszy sposób. Nowa karta stylu skrzynki odbiorczej została już włączona dla prawie wszystkich i jest dostępna także w nowym wyglądzie Gmaila. Nowy styl dodaje 5 różnych kart Skrzynki odbiorczej w górnej części skrzynki odbiorczej. Wskazane jako – „Wypróbuj nową skrzynkę odbiorczą: Klasyczna, Najpierw ważne, Najpierw nieprzeczytane, Najpierw oznaczone gwiazdką, Priorytetowa skrzynka odbiorcza”.

Jeśli widziałeś już ten nowy styl skrzynki odbiorczej, na pewno zauważyłeś, że pasek narzędzi kart w stylu skrzynki odbiorczej po pewnym czasie znika z interfejsu Gmaila. To nie magia, lecz inteligentny Gmail, który usuwa pasek zakładek, po tym jak przez około tydzień obserwowałeś, jak osiadłeś na konkretnym ulubionym stylu. Styl skrzynki odbiorczej można jednak łatwo zmienić, korzystając z menu rozwijanego obok etykiety Skrzynka odbiorcza lub w Ustawieniach (Skrzynka odbiorcza).

Na szczęście istnieje sposób na łatwe przywrócenie Pasek narzędzi zakładek skrzynki odbiorczej w Gmailu, jeśli zniknął on automatycznie lub zamknąłeś go za pomocą przycisku krzyżyka (x). Aby ją odzyskać, wystarczy najechać kursorem na kartę Skrzynka odbiorcza na lewym pasku bocznym i kliknąć menu rozwijane. Następnie wskaż na Typ skrzynki odbiorczej i kliknij przycisk ’Wypróbuj karty ponownie’ opcja. To wszystko.

Uwaga: Najwyraźniej Gmail ma jedno głupie ograniczenie, które uniemożliwia ponowne korzystanie z paska zakładek w stylu skrzynki odbiorczej. Jeśli pasek kart zostanie zamknięty dwa razy, Gmail uzna, że nie jest on potrzebny. Dlatego po zamknięciu paska kart skrzynki odbiorczej po raz drugi zostanie wyświetlony Ponownie wypróbuj karty opcja nie będzie się już pojawiać i nie będzie można jej uzyskać.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka