Jak usunąć grę Thug Life z komunikatora Facebook Messenger

Facebook wprowadził Gry błyskawiczne na swoją platformę jeszcze w 2016 roku. Jak sama nazwa wskazuje, są to zwykłe i zabawne gry, w które podstawowi użytkownicy mogą grać ze swoimi znajomymi z Facebooka. W Instant Games na Facebooku można grać za darmo i są one dostępne natychmiast po uruchomieniu online. Gigant mediów społecznościowych oferuje ogromną kolekcję gier błyskawicznych, w które użytkownicy mogą grać za pośrednictwem aplikacji Facebook, jak również Messenger. Możesz wyszukać konkretną grę lub zaakceptować zaproszenie od kogoś do gry.

thug life gra błyskawiczna na facebooku
Gra błyskawiczna Thug Life na Facebooku

Mimo to gry błyskawiczne mogą w pewnym momencie stać się irytujące, ponieważ wyświetlają ciągłe powiadomienia. Jedną z takich gier jest Thug Life która bombarduje użytkowników częstymi wiadomościami i powiadomieniami, gdy tylko zaczną w nią grać. Jeśli uważasz, że jest to denerwujące i chcesz na zawsze zrezygnować z gry Thug Life, musisz usunąć ją z Facebooka. Chociaż można usunąć gry z Facebooka, proces usuwania nie jest prosty.

Dziś przeprowadzimy Cię przez kolejne kroki, aby pozbyć się gier błyskawicznych, takich jak Thug Life, z Facebooka i Messengera. W ten sposób możesz pozbyć się powiadomień Thug Life w Messengerze.

Jak usunąć Thug Life z Messengera

Korzystanie z komunikatora

 1. Otwórz aplikację Messenger.
 2. Wyszukaj “Thug Life” lub otwórz ostatnią rozmowę na czacie z Thug Life. wiadomości z thug life w komunikatorze
 3. Stuknij przycisk rozwijany w prawym górnym rogu i wybierz opcję “Wyłącz wiadomości”. Dzięki temu nie będziesz otrzymywać żadnych wiadomości od Thug Life po usunięciu gry. Dodatkowo stuknij w ‘Wycisz powiadomienia’, aby wyłączyć powiadomienia Thug Life w Messengerze.jak zatrzymać powiadomienia z gry Thug Life na komunikatorze
 4. Teraz wróć i dotknij swojego zdjęcia profilowego w lewym górnym rogu komunikatora.
 5. Przewiń w dół i otwórz “Ustawienia konta”. Przejdź do strony “Gry błyskawiczne&#8221 w sekcji Bezpieczeństwo i stuknij w Thug Life na karcie Aktywne.

  ustawienia konta aplikacji messenger

  ustawienia gier błyskawicznych w komunikatorze facebook

  aktywne gry błyskawiczne na facebooku

 6. Przesuń palcem do dołu ekranu i stuknij “Usuń grę błyskawiczną”. jak usunąć grę thug life z Facebooka
 7. Zaznacz opcję, która mówi “Usuń także historię gier na Facebooku”. Jeśli nie usuniesz historii, możesz nadal otrzymywać wiadomości od Thug Life. jak usunąć thug life z komunikatora facebook
 8. Naciśnij “Usuń”.

W podobny sposób możesz pozbyć się innych gier błyskawicznych na Facebooku.

ZWIĄZANE: Jak wyłączyć powiadomienia o grach na Facebooku

Korzystając z aplikacji na Facebooku

Aby usunąć konkretną grę, możesz też przejść do ustawień konta bezpośrednio z aplikacji Facebooka.

Aby to zrobić, wejdź na stronę Facebooka i dotknij zakładki menu (ikona hamburgera) w prawym dolnym rogu. Przejdź do Ustawień & Prywatność > Ustawienia > Gry błyskawiczne. Następnie usuń Thug Life, postępując zgodnie z powyższymi krokami.

Korzystanie z Facebooka.com na komputerze

Na wszelki wypadek możesz usunąć gry z Facebooka także z jego interfejsu internetowego.

usuń gry na facebooku za pomocą pulpitu

W tym celu odwiedź stronę facebook.com/settings?tab=instant_games na pulpicie. Odszukaj Thug Life w zakładce Aktywne. Następnie zaznacz pole obok Thug Life i kliknij przycisk “Usuń&#8221. Naciśnij przycisk Usuń ponownie, aby potwierdzić swoją decyzję.

Korzystaj z ! Irytujące powiadomienia z Thug Life nie powinny Cię już niepokoić.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka