Jak usunąć wiele kontaktów jednocześnie w telefonie iPhone 11 i 11 Pro?

Choć system iOS w ciągu ostatnich kilku lat bardzo się rozwinął, firma Apple nie wprowadziła żadnych zauważalnych zmian w aplikacji Kontakty. Choć aplikacja ma ładny interfejs, wciąż brakuje w niej kilku podstawowych, ale przydatnych funkcji. Na przykład aplikacja Kontakty nie pozwala użytkownikom na usuwanie wielu kontaktów na telefonie iPhone 11. Poza tym usuwanie pojedynczych kontaktów w telefonie iPhone też nie jest szybkie. Ponadto w aplikacji Kontakty w systemie iOS 13 brakuje opcji wyszukiwania i scalania zduplikowanych kontaktów na telefonie iPhone 11.

Być może, jeśli chcesz oczyścić swoją nieuporządkowaną listę kontaktów na telefonie iPhone, powinieneś to zrobić od razu. W ten sposób możesz usunąć niepotrzebny bałagan i pozbyć się nieaktualnych kontaktów, numerów telefonów i e-maili. Jest to świetny sposób, aby porządkowanie listy kontaktów i wyczyść kontakty, których już nie potrzebujesz.

Portfel Kontakty &#8211 świetna alternatywa dla aplikacji Kontakty w systemie iOS

Aby ułatwić to zadanie, w App Store dostępne są aplikacje innych firm. Contacts Wallet to nowa aplikacja, która umożliwia jednoczesne usuwanie kilku kontaktów z iPhone’a. Aplikacja ma przejrzysty i łatwy w użyciu interfejs użytkownika, dzięki czemu pozwala na najszybsze usuwanie kontaktów z telefonu iPhone.

Osoby obawiające się o prywatność nie powinny się martwić, ponieważ aplikacja nie gromadzi żadnych danych o kontaktach, a całe przetwarzanie odbywa się lokalnie na urządzeniu.

Teraz zobaczmy, jak można masowo usuwać kontakty z iPhone’a 11, 11 Pro i 11 Pro Max.

Jak szybko usunąć wiele kontaktów na telefonie iPhone 11?

 1. Zainstaluj stronę Portfel Kontakty (aplikacja freemium) na telefonie iPhone z App Store.
 2. Otwórz aplikację Portfel kontaktów i pozwól jej na dostęp do kontaktów, gdy zostanie o to poproszona. zezwalaj portfelowi kontaktów na dostęp do kontaktów iphone'a
 3. Stuknij w ‘Wszystkie kontakty’ na ekranie Grupy. wszystkie kontakty na ekranie grupy
 4. Przewiń listę kontaktów i wybierz konkretne kontakty, które chcesz usunąć. Aby wybrać, wystarczy stuknąć okrągłą ikonę po lewej stronie danego kontaktu. Aplikacja pokazuje również całkowitą liczbę wybranych kontaktów. wybierać określone kontakty do usunięcia w telefonie iphone
 5. Stuknij przycisk ‘Akcja.
 6. Stuknij w przycisk ‘Usuń wybrane. Następnie stuknij Usuń, aby potwierdzić swój wybór.

  jak usunąć wiele kontaktów w telefonie iphone 11

  okno potwierdzenia usunięcia kontaktów

To wszystko. Wszystkie wybrane kontakty zostaną trwale usunięte z iPhone’a. Możesz to samo potwierdzić, przechodząc do strony rodzimej aplikacji Kontakty.

UWAGA:: Jeśli kontakty iPhone’a są zsynchronizowane z kontem iCloud lub Gmail, wybrane kontakty zostaną automatycznie usunięte także ze wszystkich innych urządzeń, w tym z iPada i komputera Mac.

Jak usunąć wszystkie kontakty na telefonie iPhone 11?

Oprócz możliwości usuwania wielu kontaktów aplikacja Contacts Wallet umożliwia wybieranie i usuwanie wszystkich kontaktów na raz z telefonu iPhone jednym dotknięciem.

Aby wymazać wszystkie kontakty w telefonie iPhone 11,

 1. Uruchom Portfel Kontakty i stuknij ‘Wszystkie kontakty”.
 2. Stuknij opcję ‘Zaznacz wszystko&#8221 w prawym dolnym rogu, aby wybrać wszystkie kontakty. zaznaczyć wszystkie kontakty w telefonie iPhone 11
 3. Opcjonalnie: Usuń ważne i ulubione kontakty, które chcesz zachować w nienaruszonym stanie.
 4. Stuknij przycisk akcji. Jak usunąć wszystkie kontakty na iPhonie 11?
 5. Następnie stuknij przycisk ‘Usuń zaznaczone’ i naciśnij przycisk Usuń, aby potwierdzić. jak masowo usuwać kontakty w telefonie iphone 11

Szybkie usuwanie pojedynczych kontaktów na telefonie iPhone

W przeciwieństwie do aplikacji Kontakty na telefonie iPhone usuwanie pojedynczych kontaktów jest o wiele łatwiejsze i szybsze dzięki aplikacji Portfel Kontaktowy. Istnieją dwa sposoby, których można użyć, aby usunąć poszczególne kontakty telefoniczne lub e-mailowe w telefonie iPhone 11.

Metoda 1 &#8211 Użycie gestu przeciągnięcia

Przejdź do listy ‘Wszystkie kontakty&#8221 w Portfelu kontaktowym. Przewiń i znajdź kontakt, który chcesz trwale usunąć. Przeciągnij odpowiednią kartę kontaktu w lewą stronę, a następnie stuknij ikonę kosza w czerwonym kolorze. Kontakt zostanie usunięty bez potwierdzenia.

gest machnięcia, aby usunąć pojedynczy kontakt na telefonie iphone
Usuń szybko pojedynczy kontakt, wykonując gest machnięcia

Metoda 2 – Korzystanie z dotyku haptycznego

Przejdź do ‘Wszystkie kontakty. Naciśnij i przytrzymaj kontakt, który chcesz usunąć. Stuknij w ‘Usuń zaznaczone’ w menu kontekstowym. Następnie ponownie stuknij przycisk Usuń, aby potwierdzić swoje działanie.

usuwanie pojedynczych kontaktów w iphonie za pomocą dotyku haptycznego
Łatwe usuwanie pojedynczych kontaktów za pomocą dotyku haptycznego

Wskazówka: Filtrowanie kontaktów według adresu e-mail i numeru telefonu w telefonie iPhone

Jako domyślnego konta w aplikacji Kontakty używam Gmaila, dlatego na mojej liście kontaktów znajduje się wiele adresów e-mail. W aplikacji Contacts Wallet możesz sortować kontakty według telefonu, aby oddzielić te, które mają adres e-mail, ale nie mają numeru telefonu. Ułatwia to wybieranie i usuwanie kontaktów zawierających tylko adres e-mail.

Aby posortować kontakty, przejdź do Wszystkie kontakty i dotknij opcji Filtr w prawym górnym rogu. Następnie stuknij w Telefon.

filtrować kontakty w telefonie iphone według telefonu

sortowanie kontaktów iPhone'a według Telefonu i E-maila

P.S. Dostępna jest także subskrypcja premium aplikacji Contacts Wallet, która oferuje możliwość wyszukiwania zduplikowanych kontaktów, kontaktów z brakującymi danymi oraz sortowania kontaktów według telefonu, adresu e-mail i firmy.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka