Kto przestał mnie obserwować na Twitterze: 3 sposoby na śledzenie, kto przestał Cię obserwować

Twitter przechodzi obecnie transformację. Ulepszają swoje funkcje, a co najważniejsze, niektóre z nich przechodzą z darmowych na płatne. W każdym razie użytkownicy chcą wiedzieć, kto śledzi ich na Twitterze. Dlatego, aby to zrobić, musisz ciężko pracować ręcznie! Nie bój się, już ciężko dla ciebie pracowałem; teraz reszta leży w twoich rękach. Musisz więc przeczytać mój artykuł na temat Kto przestał mnie obserwować na Twitterze.

Możesz również przejrzeć poniższą listę na Twitterze i sprawdzić, kto Cię obserwuje. Ale teraz twoja praca jest znacznie łatwiejsza; możesz zdecydować się na aplikacje innych firm. Sprawiają, że jest to o wiele łatwiejsze. Przeczytaj więc, kto przestał mnie obserwować na Twitterze i poznaj powody. Daj nam znać swoją opinię w komentarzach poniżej.

Kto przestał mnie obserwować na Twitterze?

Podobnie jak inne serwisy społecznościowe, Twitter również ma stale rosnącą publiczność. Użytkownicy nie mają czasu na sprawdzanie liczby obserwujących i sprawdzanie, czy ostatnio kogoś nie obserwowali. Na Twitterze nie ma opcji sprawdzenia, czy dany użytkownik Cię obserwuje, czy nie. Twitter nigdy nie pokazuje prostego sposobu jednym kliknięciem, aby dowiedzieć się, czy dana osoba przestała Cię obserwować. Istnieje jednak kilka metod, aby je zlokalizować. Poniżej wymieniliśmy trzy z nich, aby pomóc Ci zrozumieć, jak postępować.

1. Sprawdź swoją listę obserwowanych

Kto przestał mnie obserwować na Twitterze?

Jest to oparte na liczbie obserwowanych użytkowników. Tak, dobrze zrozumiałeś! Jeśli jednak zdecydujesz się śledzić kilkadziesiąt osób i chcesz wiedzieć, kto śledzi Cię ponownie, musisz szybko sprawdzić listę.

Otwórz aplikację Twitter profilu na stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej i kliknąć przycisk Obserwujący. Przewiń listę w dół, aby zobaczyć, którzy użytkownicy mają tag Podążaj za tagiem obok jego nazwy. Możesz zobaczyć tag, gdy ktoś ostatnio przestał Cię obserwować, więc obserwowanie nie jest wzajemne.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, czy określone konto użytkownika nadal Cię obserwuje, dotknij tej strony profilu i wyszukaj opcję „Obserwuj” Obserwuje cię tag obok nazwy użytkownika. Brak szarego pola oznacza, że użytkownik przestał Cię obserwować.

2. Korzystanie z usług innych firm

Aplikacja lub strona internetowa innej firmy to najskuteczniejszy sposób na śledzenie, kto przestał Cię obserwować. Twitter nie ma zaprojektowanej funkcji monitorowania, kto przestał Cię obserwować, podczas gdy inne platformy to robią.

3. Sprawdź stronę profilu

Aby dowiedzieć się, czy jakieś konto użytkownika nadal Cię obserwuje, możesz przejść bezpośrednio do strony profilu i poszukać tagu Follows you obok nazwy użytkownika. Jeśli dana osoba obserwowała Cię, ale brakuje szarego pola, oznacza to, że przestała Cię obserwować.

Istnieje wiele opcji do wyboru, które działają w ten sam sposób. Przydatną alternatywą jest Unfollower Stats. Przedstawia bezpłatny poziom usług dla kont Twittera z maksymalnie 30 000 obserwujących. Dodatkowe płatne poziomy oferują więcej funkcji i wsparcie dla większych kont na Twitterze.

Aby korzystać z Unfollower Stats, musisz dotknąć Zaloguj się na Twitterze na stronie głównej, a następnie wybrać aplikację Autoryzuj. Po pewnym czasie zostaniesz przekierowany do pulpitu nawigacyjnego i będziesz mógł łatwo zobaczyć różne statystyki, takie jak liczba osób, które przestały obserwować, gdy zaczniesz korzystać z tej korzyści. Stuknij w unfollowers i zobacz liczbę oraz listę nazw użytkowników, którzy przestali Cię obserwować.

Unfollower Stats, podobnie jak w przypadku większości narzędzi do usuwania obserwujących, analizuje tylko użytkowników, którzy zaczęli Cię obserwować po rozpoczęciu korzystania z usługi. Aplikacja lub strona internetowa innej firmy to najskuteczniejszy sposób na śledzenie, kto przestał cię obserwować. Twitter nie udostępnia wbudowanego narzędzia do sprawdzania, kto przestał Cię obserwować, ale robią to różne usługi.

Twitter to platforma, na której nie można dowiedzieć się, kto przestał mnie obserwować na Twitterze. Ale nie jest to niemożliwe. Musisz tylko znaleźć najlepszą opcję, aby to zrobić. Jestem pewien, że jeśli wybierzesz jedną z nich, będziesz w stanie wykonać swoją pracę. Jeśli więc chcesz dowiedzieć się więcej o innych hackach lub funkcjach Twittera, zapoznaj się z naszą witryną już teraz!

Skąd mam wiedzieć, kto przestał mnie obserwować na Twitterze??

Jeśli chcesz wiedzieć, kto przestał Cię obserwować na Twitterze, możesz sprawdzić listę osób obserwujących Cię, skorzystać z usługi innej firmy i sprawdzić stronę profilu.

Jak mogę sprawdzić następującą listę na Twitterze?

Aby sprawdzić poniższą listę na Twitterze, należy poszukać znacznika „follow you” obok nazwy użytkownika. Brakuje szarego pola, jeśli ktoś śledził Cię wcześniej.