Jak uzyskać weryfikację na Facebooku w 2023 roku: Najważniejsze porady ekspertów

Facebook jest jedną z wiodących platform mediów społecznościowych. Nie ma szokujących wiadomości, jeśli internet pokazuje, że ponad 59% światowej populacji korzysta z platform mediów społecznościowych. Ta 17-letnia platforma ma miliardy użytkowników, zarówno znanych celebrytów, jak i zwykłych ludzi. Ale tylko kilka kont na Facebooku ma ten znak weryfikacyjny. Zapoznaj się z tym artykułem, aby dowiedzieć się Jak uzyskać weryfikację na Facebooku.

Nie musisz być celebrytą, aby zostać zweryfikowanym na Facebooku. Bez względu na to, jak bardzo może to zabrzmieć, wystarczy, że spełniasz wszystkie kryteria oferowane przez Facebooka, a zostaniesz zweryfikowany w mgnieniu oka.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak zostać zweryfikowanym na Facebooku, przewiń trochę i dowiedz się wszystkiego o tym, jak zostać zweryfikowanym na Facebooku. Upewnij się, że zostawisz nam swoje cenne komentarze pod tym postem.

Podstawowe zasady dotyczące weryfikacji na Facebooku w 2023 r

Jak zweryfikować swój profil na Facebooku

Uzyskanie weryfikacji na koncie na Facebooku może być trudnym krokiem, podobnie jak weryfikacja na Instagramie. Facebook rygorystycznie wybiera konta, które są autentyczne i unikalne. Oznacza to, że jeśli nie spełniasz kryteriów, będzie to trudne. Nie ma powodu do smutku. Przestrzegaj zasad i bądź kolejnym, który otrzyma zweryfikowaną odznakę.

1. Autentyczna strona na Facebooku

Musisz upewnić się, że strona na Facebooku, którą chcesz zweryfikować, jest autentyczna i prawdziwa. Nie może to być strona fanowska celebryty ani strona z memami.

Weryfikacja to wielka sprawa. Strona na Facebooku, którą chcesz zweryfikować, powinna reprezentować prawdziwą markę, firmę lub prawdziwą osobę. Aby upewnić się, że jesteś prawdziwą osobą lub marką, Facebook prosi o okazanie dowodu tożsamości (jeśli jesteś osobą publiczną) lub zarejestrowanego dokumentu (jeśli jesteś małą marką lub firmą). Jest to pierwszy krok do nauczenia się, jak zostać zweryfikowanym na Facebooku.

2. Przejdź wszystkie kontrole

Co Facebook rozumie przez kompletność, gdy mówi, że kompletność strony na Facebooku ma znaczenie dla weryfikacji??

Oto, co to oznacza:

Aby strona na Facebooku została zweryfikowana, powinna przejść przez kilka kontroli. Uwzględnia następujące kontrole (aby można je było nazwać kompletnymi).

 1. Czy strona na Facebooku ma prawidłowe zdjęcie profilowe??
 2. Czy strona ma zdjęcie na okładkę?
 3. Twoja strona na Facebooku ma co najmniej jeden post lub nie?
 4. Czy sekcja bio jest prawidłowo wypełniona, czy nie?

3. Wysokie zaangażowanie odbiorców & Obecność online

Najważniejszą rzeczą dotyczącą Strona na Facebooku Strona, którą próbujesz zweryfikować, powinna mieć znaczenie publiczne.e. ludzie powinni jej szukać.

Twoja strona na Facebooku powinna należeć do znanej marki lub podmiotu. Kiedy Facebook weryfikuje Twoją stronę, wygląd strony ma znaczenie i upewnij się, że strona nie jest promowana przez płacenie pieniędzy. Jeśli tak jest, to jest to złe wrażenie i zmniejsza szanse na weryfikację.

Twoja organiczna obecność odgrywa ogromną rolę w uzyskaniu weryfikacji. Tak więc, jeśli Twoja strona pojawiła się w wiadomościach i jest popularna, daje Ci to ogromny impuls. Jest to ważny aspekt w nauce, jak zostać zweryfikowanym na Facebooku.

4. Twoja strona na Facebooku powinna być unikalna

Kto nie lubi być wyjątkowy i patrzeć na wyjątkowe rzeczy??

Cóż, to samo dotyczy weryfikacji na Facebooku i konta, które przedstawiasz do weryfikacji.

Strona lub marka ubiegająca się o weryfikację powinna być unikalna dla użytkowników. Nie popełnij więc błędu, ubiegając się o weryfikację dla dwóch kont tej samej marki lub reprezentujących ten sam organ. Można by pomyśleć, że zwiększy to szanse na weryfikację, ale niestety tak nie jest.

Tak więc nie może być dwóch Shawnów Mendesów, dwóch Bradów Pittów i nie ma dwóch takich samych kont (jeśli zostaniesz zweryfikowany).

Nie trzeba dodawać, że konto/strona na Facebooku musi być zgodna z wytycznymi społeczności i warunkami korzystania z Facebooka.

Jak uzyskać weryfikację na Facebooku w 2023 r?

Kroki, jak uzyskać weryfikację na Facebooku w 2021 roku

Wykonaj poniższe kroki, aby dowiedzieć się, jak zostać zweryfikowanym na Facebooku. Zasadniczo będziesz prosić Facebooka o nadanie Ci uprawnień Odznaka zweryfikowana przez Facebooka. Przetworzenie żądania zajmuje około 30 dni.

 1. Przejdź do profil na Facebooku i szukać trzywierszowy pasek menu w prawym górnym rogu.
 2. Stuknij w ikonę Ustawienia profilu”, następnie “Account” a następnie na “Request Verification”.
 3. Pojawi się formularz. Wypełnij formularz. Obejmuje to twoje nazwa użytkownika, pełne imię i nazwisko, i zdjęcie rządowego dokumentu tożsamości ze zdjęciem która przedstawia Twój nazwa & D.O.B.
 4. Stuknij w Prześlij żądanie.
 5. To wszystko!

Jak uzyskać weryfikację na Facebooku w 2023 r?

Jakie są różne rodzaje odznak weryfikacyjnych na Facebooku??

W przeciwieństwie do Instagrama i innych sieci społecznościowych, Facebook dokonał rozróżnienia na weryfikację. Facebook zachowuje swoją wyjątkowość i ma różne odznaki. Dwa, aby być dokładnym – a niebieska plakietka weryfikacyjna a szara plakietka weryfikacyjna.

Czym jest niebieska plakietka weryfikacyjna na Facebooku??

Niebieska plakietka weryfikacyjna ma na celu zapewnienie, że jesteś osobą publiczną lub że strona należy do poczytnej osoby publicznej, a to samo dotyczy marek i firm.

Co to jest szara plakietka weryfikacyjna na Facebooku??

Szara plakietka weryfikacyjna jest przeznaczona dla małych firm/marek lub organizacji. Więc jeśli jesteś małą firmą lub organizacją, gratulacje! Możesz ubiegać się o niebieską odznakę weryfikacyjną.

Porady ekspertów dotyczące weryfikacji na Facebooku

Zostaw wszystko i skup się na następujących do’s i don’ts, jak radzą sami eksperci w How to Get Verified on Facebook.

Do&#8217

Oto minimum 5 rzeczy, które należy zrobić, aby zapewnić sobie odznakę weryfikacyjną.

 1. Twórz najlepsze treści. kompromis w tej kwestii może być kompromisem w weryfikacji.
 2. Kontaktuj się z odbiorcami, aby wiedzieć, czego chcą.
 3. Skorzystaj ze spostrzeżeń i analiz, aby zobaczyć, co jest dla Ciebie najlepsze.
 4. Promocja nie jest zła, ale organiczne dotarcie jest świetnym początkiem.
 5. Bądź widoczny na odpowiednich stronach i grupach, aby Twoi odbiorcy wiedzieli, że istniejesz jako unikalny podmiot lub marka.

Przeciwwskazania

 1. Nie ignoruj negatywnych opinii. to ma znaczenie i czyni cię lepszym.
 2. Nie wiedzieć, czego chcą Twoi odbiorcy i nie tworzyć zgodnie z ich oczekiwaniami.
 3. Publikuj mniej i niekonsekwentnie. Średnia częstotliwość publikowania powinna wynosić 2-3 posty istotne dla odbiorców.
 4. Zachęcanie ludzi do polubienia strony na Facebooku
 5. Nadużywanie i niewłaściwe używanie hashtagów oraz dodawanie wielu przycisków wezwania do działania. to dezorientuje czytelników/widzów.

Podsumowanie

To wszystko na temat tego artykułu “ Jak uzyskać weryfikację na Facebooku w 2023 roku: Porady ekspertów𔃻. Jeśli uznałeś to za pomocne, zacznij od razu. Wejdź na swoje konto na Facebooku i uzyskaj niebieską plakietkę weryfikacyjną Facebooka.

Ciesz się!!!

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka