Jak wyłączyć reklamy w programie uTorrent [wideo]

uTorrent to bardzo popularny, wieloplatformowy klient sieci BitTorrent, ale wraz z wydaniem wersji 3.2.2, firma dołączyła reklamy sponsorowane w ramach klienta, aby wygenerować dodatkowe przychody. Z pewnością pomysł zintegrowania reklamy in-app w postaci żółtego paska na górze i reklama w pasku bocznym, nie było mądre, ponieważ jest rozpraszająca i trochę denerwujące dla zwykłych użytkowników. Jeśli chcesz pozbyć się tych reklam, możesz to łatwo zrobić w ustawieniach programu uTorrent, bez konieczności korzystania z programów blokujących reklamy innych firm.

19-12-2012 13-23-33

Usuwanie reklam z programu uTorrent – Otwórz program uTorrent, kliknij kolejno opcje > Preferencje i wybierz opcję Zaawansowane w oknie Preferencje. Teraz w polu filtra wpisz „oferty” i poszukaj „sponsorowanych_torrentów”oferuje.left_rail_offer_enabled’ i ’oferuje .sponsored_torrent_offer_enabled.’ Ustaw wartość tych dwóch elementów na “false“, kliknąć Zastosuj i Ok. Wyjdź z programu uTorrent i otwórz go.

19-12-2012 12-58-57

Alternatywnie można ukryć pole reklama na pasku bocznym usuwając zaznaczenie opcji „Pokaż informacje dodatkowe” w menu Opcje programu uTorrent.

Video Tutorial –

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka