Jak zainstalować motywy WinterBoard na iPhonie przez USB

Ten przewodnik jest dla użytkowników, którzy chcą zainstalować swoje ulubione motywy Winterboard na iPhone, iPod touch lub iPad przez połączenie kablowe USB w systemie Windows i Mac. Sprawdź poniższy poradnik, jak zainstalować motywy Winterboard na iPhonie bez użycia Cydii.

Wymagania:

• Jailbroken iPhone, iPod touch lub iPad – Zobacz nasz iPhone & iPad sekcja dla najnowszych narzędzi Jailbreaking dla iOS 4/4.0.1 i poprzedniego oprogramowania sprzętowego.
  • Aplikacja Winterboard – Aby zainstalować aplikację Winterboard, otwórz Cydię i wyszukaj „winterboard”. Zainstaluj aplikację.
  • iTunes 9 lub nowszy
  • Eksplorator iPhone’a (Darmowy dla Windows & Mac) – pobierz i zainstaluj ten program.

Instalowanie motywów na iPhonie za pomocą komputera przez USB – Przed kontynuowaniem upewnij się, że spełniłeś wszystkie powyższe wymagania.

1. Podłącz urządzenie iOS do systemu Windows/Mac za pomocą kabla USB.

2. Uruchom Eksploratora iPhone’a. Przejdź do Katalog główny/Biblioteka/Tematy (Root Directory/Library/Themes)

3. Pobierz i wyodrębnij swój motyw Winterboard. Następnie „przeciągnij i upuść” folder z motywami do sekcji Motywy w Eksploratorze iPhone’a.

iPhone Explorer

4. Po przeniesieniu motyw Winterboard zostanie zainstalowany na Twoim urządzeniu.

Aby zastosować motyw, Podnieś swoje urządzenie i uruchom aplikację WinterBoard. Kliknij przycisk „Wybierz motywy” i wybierz motyw, który chcesz zastosować.

Aplikacja Winterboard    winterboard - wybierz motyw

Teraz naciśnij przycisk 'Home’ i pozwól na ponowne uruchomienie Springboard. Zobacz, jak działa motyw!