Jak zaktualizować Samsung Galaxy S do systemu Android 2.2 Froyo przez Kies [w dowolnym miejscu na świecie]

Firma Samsung oficjalnie ogłosiła dostępność nowego systemu Android 2.Aktualizacja 2 Froyo, która w krajach nordyckich zaczęła być wdrażana za pomocą programu Kies. Jeśli pochodzisz z dowolnego innego kraju na świecie i chcesz zaktualizować swojego Galaxy S (GT-I9000) w systemie Android 2.2 aktualizacja Froyo, a następnie zapoznaj się z poniższym samouczkiem, aby wykonać to zadanie.

Galaxy S_Froyo

Jak zaktualizować Galaxy S do systemu Android 2.2 Aktualizacja Froyo

Po pierwsze, wykonaj kopię zapasową wszystkich ważnych danych znajdujących się w urządzeniu.

Pobierz program Samsung Kies w wersji 1.5.1.10074_45 lub coś, co nie jest najnowsze, trzeba będzie odinstalować najnowsze i zainstalować to.

1. Podłącz telefon, otwórz aplikację Samsung Kies i pozwól, aby telefon został wykryty jak zwykle.

2. Otwórz program Kies, zminimalizuj go i uruchom Regedit w oknach.

3. Zlokalizuj katalog HKEY_CURRENT_USER, w którym znajduje się oprogramowanie Samsunga

4. Powinieneś zobaczyć kilka folderów o nazwach 1,2,3 itd. W tym folderze poszukaj tego, który zawiera informacje o Twoim aktualnym firmware, numerze IMEI itd.

5. Po znalezieniu właściwego folderu (tylko jeden folder zawiera tę informację), musisz zmodyfikować 3 ciągi znaków, klikając je dwukrotnie.

6. Zlokalizuj następujące elementy 3 wpisy i zmień ich wartości na takie, jak poniżej. (Możesz najpierw utworzyć kopię zapasową danych o ich wartości w pliku notatnika).

SoftwareRevision = I9000XXJF3/I9000SWC/I9000XXJF3/I9000XXJF3

ProductCode = GT-I9000HKDXEE

HIDSWVER = I9000XXJF3/I9000SWC/I9000XXJF3/I9000XXJF3

Teraz zamknij edytor rejestru i wykonaj polecenie Odśwież. Tak więc, gdy program Kies jest zminimalizowany, nadal otwarty i połączony z telefonem, zmieniłeś te 3 ciągi znaków.

7. Kliknij przycisk „Firmware Upgrade” (Aktualizacja oprogramowania układowego) w programie Kies. W programie Kies powinna pojawić się informacja, że dostępna jest aktualizacja dla JP6. Teraz poczekaj, aż proces aktualizacji dobiegnie końca.

Notatka – Powyższa procedura podobno działa bez zarzutu, ale wypróbuj ją na własne ryzyko. Ponadto flashowanie spowoduje utratę roota, jeśli był on roota.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka