Jaki jest najlepszy czas na publikowanie postów na Instagramie w niedzielę?

Jeśli chodzi o marketing marki lub produktu na Instagramie, wiedza o tym, kiedy publikować, jest kluczowa. Każdego dnia i na przemian tygodni optymalny czas publikacji na Instagramie zmienia się w zależności od strefy czasowej, branży i kategorii postu. Rzućmy okiem na Najlepszy czas na publikowanie postów na Instagramie w niedzielę.

Etyczny marketing bez plików cookie to dziś nowy sposób budowania biznesu na Instagramie. Przyciągnięcie uwagi jest teraz najważniejszym zadaniem, gdy użytkownicy mają bardzo mniejszą zdolność uwagi. Musisz dać coś, co powstrzyma ich przed przewijaniem w odpowiednim momencie. Dlatego czas publikowania ma znaczenie.

Instagram udostępnia treści docelowym użytkownikom. Tak więc publiczność może się zmieniać w zależności od branż i produktów, ale możemy znaleźć pasmo czasu, w którym wszyscy są aktywni online. Przeanalizowałem ponad dziesięć kont, aby wygenerować ten wniosek. Przewiń w dół, aby poznać najlepszy czas na publikowanie na Instagramie w niedzielę.

Najlepszy czas na publikowanie na Instagramie w niedzielę

Logo Instagrama; najlepszy czas na publikowanie na Instagramie w niedzielę

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, dlaczego szukamy najlepszego czasu na publikowanie postów na Instagramie w niedzielę?? Odpowiedź jest prosta! Potrzebujemy większego zasięgu dla naszych treści. Według moich badań z ponad trzema branżami i dziesięcioma kontami, najlepszy czas na publikowanie postów na Instagramie w niedzielę to około 7:00.00 PM.

Dlaczego 7.00:00 Najlepszy czas na publikowanie postów na Instagramie w niedzielę?

Co można robić w weekendy?? Niektórzy chodzą na imprezy, niektórzy urządzają grilla, a niektórzy po prostu przytulają poduszkę i śpią w weekendy – Krótko mówiąc, weekendy są dla aktywności. Ludzie będą więc częściej sprawdzać swoje media społecznościowe w niedzielny wieczór przed rozpoczęciem tygodnia pracy.

Niedzielne media społecznościowe ujawniają wszystkie szalone rzeczy, które wszyscy robili w weekendy. Wszyscy publikują zdjęcia i aktualizacje, gdy w końcu są w domu w weekendy na własną rękę.

Jak działa algorytm Instagrama

Logo Instagrama; najlepszy czas na publikowanie na Instagramie w niedzielę

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrozumieć na temat algorytmu Instagrama, jest to, że nie jest to system jednokodowy. Algorytm Instagrama to kombinacja kodów zbudowanych inaczej dla każdej sekcji Instagrama określonej dla każdego użytkownika.

Instagram miał tylko jedną politykę na początku – wyświetlanie treści w porządku chronologicznym, ale teraz oceniają każdą treść odpowiednio dla każdego użytkownika. Algorytm kanału na Instagramie wie, co chcesz zobaczyć jako pierwsze. Strona eksploracji Instagrama wie, jakie treści mogą Ci się spodobać, ale jeszcze ich nie eksplorowałeś.

Jeśli masz dwa konta na Instagramie, wiesz, że zawartość, którą widzisz, jest inna, nawet jeśli ta sama osoba obsługuje oba konta. Jest to najlepszy przykład skuteczności nowego, wyrafinowanego algorytmu Instagrama. Są zbudowane inaczej, aby dopasować się do niszy i zainteresowań każdego użytkownika.

Logo Instagrama; najlepszy czas na publikowanie na Instagramie w niedzielę

Instagram był kiedyś jedynie atrakcyjną wizualnie platformą dla zdjęć. Po wejściu TikTok każda inna platforma zrozumiała wpływ krótkich filmów i zmieniła swój algorytm.

Niedawno Instagram zaczął promować funkcję pełnego kanału na Instagramie, aby promować treści wideo na platformie. Nowy algorytm ogranicza spam i boty – nie można tego zrobić Like for Like’ i ‘Follow for Follow’ więcej.

Jak działa algorytm w porach dnia

Algorytm Instagrama stale się zmienia na dobre. Sprawili, że platforma jest teraz dostępna dla godnych i próbujących swoich sił hustlerów. Nie możesz po prostu otworzyć Instagrama i usiąść, płacąc teraz za płatnych obserwujących – musisz na to zarobić!

Logo Instagram; najlepszy czas na publikowanie na Instagramie w niedzielę

Zaangażowanie osiąga szczyt około 7.00:00 w niedzielę, co przynosi większy ruch do treści, ponieważ ludzie spędzają więcej czasu na Instagramie w tym czasie. Instagram określa najlepszy czas na publikowanie postów, biorąc pod uwagę liczbę aktywnych osób w określonym czasie.

Ludzie są bardziej skłonni do sprawdzania mediów społecznościowych w niedzielę wieczorem przed rozpoczęciem tygodnia pracy. Media społecznościowe w niedzielę wieczorem ujawniły wszystkie dziwne rzeczy, które ludzie robili w weekend. Kiedy w końcu są w domu w weekendy, wszyscy publikują zdjęcia i aktualizacje.

Podsumowanie

Chciałbym móc ci powiedzieć, że jeśli wybrałeś wspomniany powyżej czas na publikowanie na Instagramie, będziesz miał świetną publiczność – ale rzeczywistość jest taka, że nie będziesz. Publikowanie oryginalnych treści z odpowiednimi hashtagami i podpisami również ma znaczenie, jeśli chodzi o zdobywanie odbiorców. Mam nadzieję, że ten artykuł był wnikliwy i skorzystasz z pomysłów na najlepszy czas na publikowanie na Instagramie Instagram w niedzielę. Daj mi znać w komentarzach, co chciałbyś, abym omówił dalej.

Do zobaczenia, Toodaloo!

Często zadawane pytania

1. Jaki jest najlepszy czas na publikowanie postów na Instagramie w niedzielę??

Najlepszy czas na publikowanie postów na Instagramie w niedzielę to około 7.00 PM.

2. Jaki jest najlepszy czas na publikowanie na Instagramie??

6.00 AM, 2.00:00 i 6.00:00 to najlepszy czas na publikowanie postów na Instagramie, ponieważ wskaźnik zaangażowania będzie wysoki.

3. Kiedy najlepiej publikować posty na Instagramie??

Musisz publikować około 11.00 rano w dni robocze, aby uzyskać większe zaangażowanie w swój post na Instagramie. 7.00:00 to najlepszy czas na publikowanie postów na Instagramie w niedzielę. Oprócz szukania dobrego czasu na publikowanie, powinieneś także tworzyć oryginalne treści, aby mieć większy zasięg. Prawidłowe wykorzystanie podpisów i hashtagów to punkty bonusowe.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka