Jak zarejestrować się w Apple Credit Card

Apple ma talent do robienia czegoś, co było na rynku w nieoszlifowanej formie. A następnie udostępnienie jej jako dopracowanego produktu, który sprzedaje się jak ciepłe bułeczki. A co z ich najnowszym przedsięwzięciem?? Firma właśnie wprowadziła nową kartę kredytową, Karta Apple na imprezie ‘Show Time. Apple Card jest połączeniem fizycznej i wirtualnej karty kredytowej, a także posiada specjalną sekcję w samej aplikacji Apple Pay. Wszystko będzie współpracować, aby zapewnić użytkownikom jak najlepsze wrażenia. Oto, co wiemy na ten temat i jak można się zapisać na kartę kredytową Apple, gdy będzie ona dostępna.

Oprócz Apple Card firma Apple wprowadziła usługę subskrypcji Apple News Plus w wersji premium.

karta apple

Jak zarejestrować się w Apple Card?

Jesteśmy pewni, że wszyscy jesteście podekscytowani kartą Apple Card. A teraz zapisz się na jedną z nich? Firma Apple ogłosiła, że premiera w Stanach Zjednoczonych odbędzie się latem tego roku. Apple nie ogłosiło jeszcze dostępności dla innych krajów. Z pewnością zaktualizujemy ten post, gdy tylko pojawi się więcej informacji.

Zapisz się, aby otrzymywać powiadomienia o karcie Apple

Aby otrzymywać najnowsze informacje o Apple Card, odwiedź stronę to łącze. Następnie kliknij przycisk “Powiadom mnie” w prawym górnym rogu, wpisz swój adres e-mail w wyskakującym okienku i kliknij wyślij. Apple powiadomi Cię o udostępnieniu Apple Card za pośrednictwem poczty e-mail lub powiadomień push.

Jak złożyć wniosek o kartę Apple

Po udostępnieniu usługi użytkownicy będą mogli zarejestrować się w Apple Card w aplikacji Wallet na telefonie iPhone. W ciągu kilku minut otrzymasz cyfrową kartę, której możesz użyć wszędzie tam, gdzie akceptowana jest usługa Apple Pay. Dzięki Apple Card użytkownicy będą mogli śledzić swoje transakcje w czasie rzeczywistym, sprawdzać salda i terminy płatności w samej aplikacji Apple Wallet.

Apple wyda również fizyczną tytanową kartę Apple Card, której będzie można używać do robienia zakupów w miejscach, w których Apple Pay nie jest akceptowane. W przeciwieństwie do zwykłej karty kredytowej, ta nie będzie miała widocznego numeru karty kredytowej, kodu zabezpieczającego CVV, daty ważności ani podpisu. Wszystkie te informacje będą faktycznie przechowywane w aplikacji Wallet w celu autoryzacji.

Karta Apple Titanium

Jak działa Apple Card??

Apple Card współpracuje z Apple Pay, systemem płatności zbliżeniowych firmy Apple. Apple nawiązało współpracę z Goldman Sachs jako bankiem wydającym karty oraz z MasterCard jako partnerem przetwarzającym płatności dla Apple Card.

Partnerzy Apple Banking

Apple Card nie będzie obciążona żadnymi opłatami manipulacyjnymi, opłatami za zwłokę, opłatami rocznymi ani opłatami za opóźnienia. Zamiast zwykłego systemu punktowego stosowanego w większości kart kredytowych Apple ogłosiło nagrody pieniężne w postaci Daily Cash. Prenumerata zostanie zaliczona na poczet wydatków z Apple Card lub może zostać wysłana bezpośrednio na Twoje konto bankowe. Na razie użytkownicy otrzymają 2 procent zwrotu gotówki za zakupy dokonane przy użyciu Apple Pay, 3 procent zwrotu gotówki za zakupy dokonane w Apple oraz 1 procent zwrotu gotówki za zakupy dokonane przy użyciu fizycznej karty Apple Card.

Apple podzieli transakcje na kilka kategorii, dzięki czemu użytkownicy będą mogli zobaczyć, jak wyglądają ich wydatki.

P.S. W miarę upubliczniania informacji będziemy aktualizować ten artykuł, podając szczegółowe kroki dotyczące ubiegania się o kartę Apple Card.

Image credit: Apple

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka