Dlaczego Instagram Stories Glitch powtarza moje historie IG | Jak to naprawić?

Czy otrzymujesz tę samą historię na swoim kanale na Instagramie?? Czy to tylko ja, czy ktoś inny też?. To jest obecny scenariusz Instagrama. Prawie każdy może zobaczyć swoje historie powtarzające się w kółko. Użytkownicy są zirytowani przez Usterka Instagram Stories obserwują nas od dwóch do trzech dni.

Problem polega na powtarzaniu się historii, które pojawiają się w kanale użytkowników. Ten problem nie jest nowy na Instagramie. W 2020 roku wystąpił ten sam problem, ale został rozwiązany w ciągu kilku godzin. Użytkownicy udali się na Twittera, aby zgłosić problem i dowiedzieć się, czy są sami w tym zamieszaniu.

Zebraliśmy kilka prawdopodobnych przyczyn takiego stanu rzeczy Instagram usterki i uważamy, że mogą one pomóc w rozwiązaniu problemu. Problem jest zdecydowanie tymczasowy i może zostać rozwiązany w ciągu kilku godzin.

Usterka w Instagram Stories sprawia, że historie zapętlają się

Dlaczego Instagram Stories Glitch powtarza moje IG Stories | Jak to naprawić?

Istnieje kilka przyczyn usterki historii na Instagramie. Instagram przechodzi przez poważny problem od 14 czerwca 2022 roku. Chociaż na razie nie ma oficjalnego oświadczenia w tej sprawie na stronie Instagrama. Możemy założyć, że pracują nad rozwiązaniem problemu dla swoich użytkowników. Omówiliśmy prawdopodobne przyczyny, które mogą powodować takie problemy.

Problem z siecią

Historie mogą się powtarzać, gdy występuje poważny problem z połączeniem internetowym, na którym pracujesz. Gdy problem z internetem zostanie rozwiązany, historie mogą się ciągle powtarzać. Platforma nie ładowała ich poprawnie podczas trwającego problemu.

Przestarzała aplikacja

Twoja aplikacja może nie być zaktualizowana i możesz mieć problemy z korzystaniem z Instagrama. Czasami Instagram nawet aktualizuje swoją aplikację, aby naprawić błąd lub dodać nowe funkcje. W takich przypadkach mogą wystąpić pewne problemy podczas uzyskiwania dostępu do Instagrama. Dlatego należy jak najszybciej przejść do sklepu z aplikacjami i zaktualizować aplikację, aby uniknąć usterek historii na Instagramie.

Hej @instagram i @mosseri, dlaczego wyświetlane są historie, które już widzieliśmy?? Usterka lub okropna nowa funkcja?! #instagram #instagramupdate

— Gillian | Green Place Social (@GreenPlaceSM) 14 czerwca 2022 r

Problemy techniczne na Instagramie

Aplikacja może mieć błędy, które należy naprawić. Nie martw się; w takich przypadkach nie będziesz sam na liście; mnóstwo innych użytkowników również napotkałoby ten sam problem. W tym przypadku zespół wsparcia Instagrama weźmie sprawy w swoje ręce, aby naprawić je najwcześniej, aby dać swoim użytkownikom ulgę od problemu. W większości przypadków problem jest rozwiązywany w ciągu kilku godzin.

Podsumowując

Możesz napotkać wiele problemów z obsługą mediów społecznościowych podczas korzystania z nich. Ostatnie usterki historii na Instagramie również mnie denerwują. Nie mogę uzyskać dostępu do grup i moich znajomych, których obserwuję. Czuję, że czegoś mi w życiu brakuje. Ale ten problem jest tymczasowy i zostanie rozwiązany w krótkim czasie. Tak więc, bądź na bieżąco z witryną, aby uzyskać więcej aktualizacji na temat takich kwestii w uchwytach mediów społecznościowych.

Co to jest usterka Instagram Stories?

Jest to problem, z którym borykają się niektórzy użytkownicy, gdy wielokrotnie otrzymują tę samą historię w kanale Instagram.

Jak rozwiązać usterki historii na Instagramie?

Usterka Instagram Stories jest problemem technicznym ze strony Instagrama, który pracuje nad rozwiązaniem tego problemu.

Jakie są poprawki dla usterek historii na Instagramie?

Istnieje wiele poprawek do usterek historii na Instagramie, takich jak problemy internetowe, błędy techniczne i wiele innych.