Jak zatrzymać komunikaty flash w BSNL

Czy używasz prepaidowego lub postpaidowego numeru telefonu komórkowego BSNL i często widzisz wyskakujące komunikaty na swoim telefonie?? Te wyskakujące powiadomienia to w rzeczywistości wiadomości flash wysyłane przez BSNL do swoich abonentów co 15 lub 30 minut. Wiadomości flash zazwyczaj zawierają treści promocyjne i subskrypcje związane z wiadomościami, rozrywką, sportem, zabawą, konkursami, stylem życia i innymi niepotrzebnymi rzeczami. Czasami są one wysyłane nawet na numery telefonów komórkowych zarejestrowanych w trybie DND, co może być naprawdę irytujące. Być może jeśli przypadkowo naciśniesz przycisk “OK&#8221, zostaniesz zapisany do odpowiedniej usługi w Rs. 30 miesięcznie. Oto jak wyłączyć migające lub wyskakujące wiadomości od BSNL.

BSNL Flash Message
Wiadomość flash BSNL

BSNL oficjalnie określa tę usługę jako “BSNL Buzz” i nawiązało współpracę z Celltick, aby dostarczać te wiadomości marketingowe. Zaskakujące jest to, że Buzz jest aktywowany domyślnie po aktywacji nowej karty SIM BSNL. Na szczęście istnieje prosty sposób na wyłączenie i pozbycie się wiadomości flash w telefonie BSNL. Wykonaj poniższe kroki, aby dezaktywować usługę BSNL Buzz w systemie Android lub na telefonie iPhone.

Jak zatrzymać wyskakujące komunikaty BSNL

  1. Wyszukaj “SIM Tool Kit&#8221 w szufladzie aplikacji lub sekcji aplikacji w telefonie. Zestaw narzędzi SIM w szufladzie aplikacji
  2. Wybierz BSNL Mobile, jeśli używasz więcej niż jednej karty SIM. bsnl mobile
  3. Wybierz opcję “BSNL Buzz”. opcja bsnl buzz
  4. Stuknij w “Aktywacja&#8221 i wybierz “Dezaktywuj”. jak dezaktywować wiadomości flash w telefonie komórkowym bsnl
  5. Wybierz OK, aby potwierdzić. zatrzymaj wyskakujące wiadomości bsnl
  6. To wszystko! Wiadomości flash zostaną teraz wyłączone.

Jednocześnie, jeśli nadal otrzymujesz wyskakujące powiadomienia od BSNL, warto zarejestrować się w usłudze Nie przeszkadzać (DND). Decydując się na DND, można całkowicie pozbyć się niechcianych połączeń telemarketingowych i SMS-ów. Aby aktywować DND na numerze telefonu komórkowego BSNL, wystarczy SMS START 0 na numer 1909. Alternatywnie można zadzwonić pod bezpłatny numer 1909 i postępować zgodnie z instrukcjami.

Wskazówka: Użytkownicy usług BSNL mogą sprawdzić stan rejestracji DND w BSNL, odwiedzając tę stronę internetową.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka