Jak zmienić tapetę pulpitu w systemie Windows 7 Starter

Tapety to jedna z rzeczy, które każdy użytkownik, początkujący czy dziecko, chciałby zmienić na swoim komputerze. Zdziwisz się jednak, gdy dowiesz się, że system Windows 7 Starter (przeznaczony specjalnie dla netbooków) jest dostarczany z jednym tłem pulpitu, którego nie można zmienić ani dostosować do własnych potrzeb. Oto dwa sposoby na pozbycie się tej uciążliwej przypadłości.

Zmiana tapet na starterze to małe i przenośne narzędzie, za pomocą którego można zmienić tło pulpitu w systemie Windows 7 Starter. Aby z niego skorzystać, wystarczy otworzyć stronę .plik exe (Uruchom jako administrator), kliknij przycisk Przeglądaj i wybierz tapetę (.jpg lub .format jpeg), który chcesz ustawić. Kliknij przycisk Zastosuj. Teraz należy się wylogować, aby zmiany mogły wejść w życie. Wybierz przycisk Przywróć, aby przywrócić domyślną tapetę.

Zmieniacz tapet na starterze

Uwaga: Nie należy uruchamiać tego narzędzia w innych edycjach systemu Windows 7.

Pobierz program Starter Wallpaper Changer (40 KB)

Oceanis Zmiana tła Windows 7 – Jest to kolejna dobra alternatywa, która umożliwia zmianę tła pulpitu z opcjonalnym pokazem slajdów (losowo) w systemie Windows 7 Starter. Za jego pomocą można wybrać kilka tapet do pokazu slajdów, obracać je w różnych odstępach czasu (od minuty do dnia), a także ustawić położenie obrazów.

Oceanis Zmiana tła systemu Windows 7

Jest to powtórzenie opcji personalizacji, które można znaleźć w innych edycjach systemu Windows 7. Program jest przeznaczony do pracy tylko w systemie Windows 7 Starter.

Odwiedź stronę SevenForums aby pobrać i zobaczyć, jak go używać.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka