Jak zobaczyć wysłane prośby o dodanie do znajomych w aplikacji na Facebooku

Facebook dla iPhone’a i Androida przeszedł gruntowną modernizację pod względem ogólnego wyglądu i interfejsu użytkownika. Dlatego nie jest zaskakujące, że można zauważyć różne ustawienia w zupełnie innym miejscu. Jedna z takich zmian jest wyraźnie widoczna w sposobie, w jaki Facebook wyświetla prośby o dodanie do znajomych. W przeciwieństwie do wcześniejszych rozwiązań, w aplikacji Facebook nie znajdziesz opcji sprawdzania wychodzących próśb o dodanie do znajomych. Wychodzące prośby o dodanie do znajomych to oczekujące prośby o dodanie do znajomych wysłane przez Ciebie do innych użytkowników Facebooka.

Na szczęście w aplikacji Facebooka nadal można zobaczyć wysłane prośby o dodanie do znajomych. Jednak aby zobaczyć wychodzące prośby, trzeba teraz nawigować w głąb aplikacji. Opcja wysłanych próśb o dodanie do znajomych ułatwia znalezienie wszystkich wysłanych przez Ciebie próśb w jednym miejscu. W każdej chwili możesz anulować żądania i zmienić swoją decyzję. W ten sposób można również śledzić osoby, które nie zaakceptowały prośby o dodanie do znajomych.

AKTUALIZACJA (19 lutego 2022 r.) – Wykonaj poniższe kroki, aby zobaczyć wysłane prośby o dodanie do znajomych w aplikacji Facebook 2021 na iPhone’a i Androida.

  1. Otwórz aplikację Facebook i dotknij karty Menu w prawym dolnym rogu.
  2. Stuknij swój profil na Facebooku w górnej części ekranu. menu w aplikacji Facebook
  3. Stuknij w 3 kropki obok przycisku “Dodaj historię&#8221 i wybierz “Dziennik aktywności”. Możesz też przejść do Ustawień & Prywatność > Ustawienia, aby wyświetlić ustawienia Dziennika aktywności.

    Profil na Facebooku

    Wyświetl dziennik aktywności w aplikacji Facebook 2021

  4. Po wejściu do Dziennika aktywności przewiń w dół do pozycji ‘Połączenia&#8221. zobacz kategorie w aplikacji na Facebooku
  5. Stuknij w Połączenia i wybierz opcję “Wysłane prośby o dodanie do znajomych”. jak sprawdzić wychodzące prośby o dodanie znajomych w aplikacji Facebook 2021

To wszystko! W tym miejscu można znaleźć wszystkie prośby o dodanie do znajomych wysłane przez użytkownika w serwisie Facebook.

jak zobaczyć wysłane prośby o dodanie do znajomych w aplikacji Facebook 2021


Jak zobaczyć wychodzące prośby o dodanie znajomych na Facebooku (iPhone) & Android)

Nie ma bezpośredniego sposobu wyświetlania wysłanych próśb o dodanie do znajomych zarówno w aplikacji Facebook dla systemu iOS, jak i Android. Można je jednak łatwo sprawdzić za pomocą funkcji Dziennik aktywności w serwisie Facebook. Aby to zrobić, otwórz Facebooka i przejdź do Dziennika aktywności. (Odsyłacz: Jak wyświetlić dziennik aktywności w aplikacji na Facebooku)zobacz dziennik aktywności na facebooku

W dzienniku aktywności wszystkie aktywności użytkownika w serwisie Facebook są wyświetlane w porządku chronologicznym. Wystarczy dotknąć zakładki kategorii u góry, przewinąć w dół i wybrać opcję “Wysłane prośby o dodanie do znajomych&#8221. Facebook wyświetli teraz wszystkie wysłane prośby o dodanie do znajomych. Opcjonalnie można wybrać rok, aby filtrować prośby z konkretnego roku.zobacz wysłane prośby o dodanie do znajomych w aplikacji na Facebooku

Uwaga: Widoczne będą tylko oczekujące prośby o dodanie do znajomych, a nie te, które zostały zaakceptowane.

Podobnie można użyć dziennika aktywności, aby wyświetlić otrzymane prośby o dodanie do znajomych, dodanych znajomych i usuniętych znajomych na Facebooku.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka