Jak zobaczyć zapisane elementy w usłudze Facebook Marketplace

Wprowadzony pod koniec 2016 roku, Facebook Marketplace to wygodne miejsce, w którym można kupować i sprzedawać przedmioty z innymi członkami społeczności. W serwisie Marketplace można nawet znaleźć lokalne oferty sprzedaży wystawione przez osoby znajdujące się w pobliżu użytkownika. Obejmują one produkty z różnych kategorii, takich jak odzież, elektronika, gospodarstwo domowe i rozrywka.

Marketplace ma także funkcję Zapisz, której ludzie często używają, aby zapisać przedmioty, które ich zainteresowały. Zapisując element, można go łatwo znaleźć później i sprawdzić, czy cena spadnie w najbliższej przyszłości. Ludzie zapisują też przedmioty tylko po to, by śledzić ich ceny, ponieważ Facebook wysyła powiadomienia o zmianach cen.

W serwisie Facebook Marketplace nie widać zapisanych elementów

Mimo że można łatwo zapisywać przedmioty w serwisie Marketplace, nie ma sposobu na wyświetlenie zapisanych ofert. Cóż, jeśli nie możesz znaleźć zapisanych elementów w Marketplace, nie jesteś sam. Dzieje się tak dlatego, że ustawienie dotyczące wyświetlania zapisanych produktów nie jest bezpośrednio dostępne zarówno w aplikacji Facebooka, jak i na stronie internetowej. W rezultacie większość ludzi zakłada, że ich zapisane elementy zniknęły z Facebook Marketplace.

To jednak nie jest prawda. Opcja “Zapisane&#8221 jest po prostu nieco ukryta w interfejsie Marketplace, przez co trudno ją zlokalizować.

Teraz sprawdźmy, jak można zobaczyć zapisane elementy na Facebook Marketplace, zarówno na telefonie komórkowym, jak i na pulpicie.

Jak znaleźć zapisane elementy w usłudze Facebook Marketplace?

1. W aplikacji Facebook dotknij karty menu i otwórz “Marketplace”. Marketplace w aplikacji na Facebooku
  2. Na stronie Marketplace dotknij ikony profilu w prawym górnym rogu. W serwisie Facebook Marketplace nie widać zapisanych elementów
  3. Dotknij opcji “Zapisane&#8221. jak wyświetlić zapisane elementy w usłudze facebook marketplace
  4. Przewiń w dół i dotknij przycisku “Zobacz wszystkie zapisane elementy&#8221. Wyświetl wszystkie zapisane oferty produktów na Facebooku
  5. W sekcji ‘Najnowsze&#8221 dotknij przycisku “Zobacz wszystkie&#8221. Wyświetlanie wszystkich zapisanych kolekcji w aplikacji na Facebooku
  6. Stuknij “Wszystkie” w menu rozwijanym w prawym górnym rogu i wybierz “Produkty” z listy, aby filtrować wszystkie zapisane elementy. filtrowanie zapisanych elementów w aplikacji na Facebooku

To jest to. Tutaj możesz wyświetlić wszystkie produkty zapisane w Marketplace w porządku chronologicznym.

Jak znaleźć zapisane elementy w aplikacji Facebook Marketplace
Lista zapisanych przedmiotów w usłudze Facebook Marketplace

UWAGA: Powyższe kroki dotyczą aplikacji Facebooka na iPhone’a i Androida.

Na pulpicie

1. Odwiedź stronę facebook.com w przeglądarce na komputerze.
  2. Przejdź do “Marketplace” z paska bocznego po lewej stronie. Facebook Marketplace na pulpicie
  3. Na stronie strona Marketplace, kliknij “Kupowanie” po lewej stronie. Konto w usłudze Facebook Marketplace
  4. Pod ‘Kupowanie”, otwórz “Zapisane”Opcja. Jak znaleźć zapisane elementy w usłudze Facebook Marketplace na pulpicie?

Tutaj możesz znaleźć wszystkie oferty w kolejności, w jakiej je zapisałeś.

Alternatywny sposób – Możesz też bezpośrednio odwiedzić stronę internetową: facebook.com/marketplace/you/saved

Jak usunąć zapisane elementy w serwisie Facebook Marketplace

Aby usunąć zapisany element z Marketplace, wykonaj poniższe kroki.

1. W aplikacji Facebook dotknij zakładki Menu i przejdź do pozycji “Zapisane”. Zapisz menu w aplikacji Facebooka
  2. W sekcji ‘Najnowsze’ dotknij przycisku “Zobacz wszystkie&#8221. zapisana strona w aplikacji na Facebooku
  3. Stuknij w “Wszystko” w menu rozwijanym w prawym górnym rogu i wybierz “Produkty”.
  4. Stuknij przycisk przycisk elipsy (ikona z trzema kropkami) obok konkretnego elementu, który chcesz usunąć. jak usunąć zapisane elementy w aplikacji Facebook Marketplace
  5. Wybierz pozycję “Odzyskaj”opcja. Następnie dotknij “Usuń”, aby potwierdzić. jak usunąć zapisane elementy z Facebook Marketplace

Alternatywnie, możesz przejść do listy określonych elementów i dotknąć przycisku “Zapisane&#8221, aby usunąć zapisany element.

usuwanie zapisanych przedmiotów w serwisie Facebook Marketplace

Niestety, nie ma sposobu na usunięcie wszystkich zapisanych elementów z Facebook Marketplace za jednym razem.