Jak zobaczyć znacznik czasu w aplikacji Facebook Messenger 2021

Znacznik czasu w aplikacjach do obsługi wiadomości jest niezbędny, gdy chcesz znać dokładny czas wysłania lub otrzymania konkretnej wiadomości podczas rozmowy. Podczas gdy należący do Facebooka WhatsApp wyraźnie pokazuje znacznik czasu obok poszczególnych wiadomości czatu. Z drugiej strony, Instagram umożliwia wyświetlanie znaczników czasu w wiadomościach DM, ale ukrywa je w głównym oknie czatu.

Tymczasem użytkownicy aplikacji Messenger musieli zauważyć, że nie ma opcji, by zobaczyć czas wiadomości w Messengerze. Choć Facebook pokazuje datę i godzinę na początku nowej lub kontynuowanej rozmowy w danym dniu. Nie ma jednak możliwości sprawdzenia znacznika czasu poszczególnych wiadomości czatu w aplikacji Messenger, zarówno na telefonie iPhone, jak i w systemie Android. Mam wrażenie, że znaczniki czasu są ukryte, aby zachować czystość czatu.

can
Brak znacznika czasu dla wiadomości w aplikacji Messenger

Co więc można zrobić, jeśli chce się sprawdzić, kiedy wiadomość została wysłana w Messengerze?? Na szczęście istnieje proste obejście, które pozwala zobaczyć znaczniki czasu w Messengerze. Najwyraźniej Facebook przechowuje zapis wszystkich znaczników czasu, ale decyduje się na ich ukrycie w aplikacji Messenger.

Dlaczego znaczniki czasu są potrzebne? Używając Znacznik czasu, w Messengerze można znaleźć dokładną godzinę wysłanych i odebranych wiadomości. W ten sposób można łatwo sprawdzić, o której godzinie ktoś wysłał wiadomość lub o której godzinie Ty wysłałeś wiadomość do danej osoby. Nie jest możliwe sprawdzenie, kiedy wiadomość została obejrzana lub o której godzinie została przeczytana w aplikacji Facebook Messenger.

Teraz dowiedzmy się, jak sprawdzić dokładny czas wysłania lub otrzymania wiadomości na Facebooku.

Jak zobaczyć czas wiadomości w Messengerze

Ponieważ aplikacja Messenger nie wyświetla znacznika czasu, musisz wejść do aplikacji Messenger na komputerze. W tym celu można wejść na stronę Facebooka.com, messenger.com lub korzystać z funkcji Aplikacja Facebook Messenger na pulpit dla systemów Windows i Mac.

Aby sprawdzić godzinę wiadomości w Messengerze, otwórz daną konwersację na czacie messenger.com. Następnie najedź kursorem myszy na konkretną wiadomość w oknie czatu. Teraz możesz zobaczyć znacznik czasu dla każdej wiadomości wraz z datą. Zwróć uwagę, że znacznik czasu pozostaje widoczny tak długo, jak długo umieszczasz kursor nad wiadomością czatu.

jak sprawdzić godzinę wysłania wiadomości w komunikatorze
Czas wysłania wiadomości w aplikacji Facebook Messenger

P.S. Zgadzam się, że proces ten nie jest zbyt płynny, ale spełnia swoje zadanie.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka