Kup licencję Windows 8 PRO za jedyne Rs. 699 ($14.99) korzystania z Asystenta aktualizacji nawet w systemie Windows 8

Według informacji firmy Microsoft, użytkownicy korzystający z systemów Windows 7, Windows Vista lub Windows XP z dodatkiem Service Pack 3 (SP3) mogą pobrać uaktualnienie do systemu Windows 8 Pro dla swojego komputera za 39 dolarów.99. Jednak osoby, które zakupiły kwalifikujący się komputer z systemem Windows 7 między 2 czerwca 2012 r. a 31 stycznia 2013 r., mogą skorzystać z oferty uaktualnienia systemu Windows, która umożliwia uaktualnienie do systemu Windows 8 PRO za jedyne Rs. 699 ($14.99). Najwyraźniej firma Microsoft celowo chce przekształcić pirackie kopie systemu Windows 7 lub nielegalnych użytkowników systemu Windows w prawdziwych użytkowników, oferując uaktualnienie do systemu Windows 8 po niewiarygodnie niskiej cenie Rs. 699. Wydaje się, że jest to możliwe dla każdego, niezależnie od daty zakupu komputera, ponieważ można go łatwo oszukać, wprowadzając fałszywe dane i, co zaskakujące, nie jest przeprowadzana żadna weryfikacja tych danych. Wypróbowaliśmy tę procedurę wczoraj i zadziałała bezbłędnie.

Jak uzyskać oryginalny klucz licencyjny Windows 8 PRO za Rs. 699

1. Odwiedź stronę Strona oferty uaktualnienia systemu Windows i wybrania lokalizacji kraju.

2. Kliknij Kontynuuj. Teraz wprowadź wszystkie ważne dane w kolumnie Informacje osobiste. Ważne – W sekcji Informacje o zakupie komputera z systemem Windows 7 wybierz opcję „Data zakupu” jako datę przypadającą na ostatnie 2 miesiące od teraz. Wybierz losowo markę, sprzedawcę i model komputera.

3. Zgódź się i kontynuuj. Natychmiast otrzymasz wiadomość e-mail zawierającą Kod promocyjny dla Windows 8 Pro.

4. Pobierz Asystenta uaktualnienia do systemu Windows 8 na komputer, który ma zostać uaktualniony. Program udostępnia raport zgodności, a następnie kroki umożliwiające zakup, pobranie i zainstalowanie systemu Windows 8 Pro bezpośrednio za pomocą Asystenta uaktualnienia.

~ Płatności można dokonać za pomocą systemu PayPal lub karty kredytowej.

5. Po przejściu do sekcji „Potwierdź zamówienie, wprowadzeniu kodu promocyjnego które otrzymałeś wcześniej, aby skorzystać z dużego rabatu, jak pokazano poniżej.

6. Przy zakupie otrzymasz oryginalny klucz produktu, aby aktywować system Windows 8 PRO.

7. Kliknij przycisk Dalej, aby pobrać system Windows 8. (Zrezygnowaliśmy z pobierania, ponieważ mieliśmy już zainstalowany system Windows 8 RTM w trybie dual-boot).) Nie martw się, możesz pobrać instalację Windows 8 później, używając strony Konfiguracja systemu Windows 8 (łącze zawarte w wiadomości e-mail).

Uwaga: Możliwe jest również aktywowanie systemu Windows 8 PRO RTM przy użyciu tego klucza produktu, nawet jeśli nie został on zaktualizowany z żadnego z wymienionych systemów operacyjnych. Sprawdziliśmy to sami! �� Być może klucz produktu powinien również aktywować czystą instalację Win 8 Pro, pod warunkiem, że klucz nie jest już aktywowany na żadnym innym komputerze.

Jak kupić oryginalną licencję Windows 8 PRO w systemie Windows 8 –

Jak twierdzi Microsoft, ty Nie można uruchom Asystenta uaktualnienia w systemie operacyjnym Windows 8. Podczas próby otrzymaliśmy komunikat „Windows 8 nie jest dostępny do pobrania”. Niestety, system Windows 8 nie jest dostępny do nabycia online w kraju/regionie, w którym się znajdujesz.”

Na szczęście, wydaje się, że kolejna luka Osoby korzystające z pirackiego lub nieaktywowanego systemu Windows 8 mogą również pobrać klucz licencyjny za pomocą Asystenta uaktualnienia bezpośrednio na swoim komputerze z systemem Windows 8. Zobacz jak:

Wystarczy pobrać Asystenta uaktualnienia, otworzyć jego właściwości i wybrać „Tryb zgodności” jako Windows XP (Service Pack 3). Teraz uruchom program, a powyższy błąd nie będzie już widoczny. Przejdź przez powyższe kroki, aby kupić licencję na Win 8 Pro. Nie próbowaliśmy kupować licencji, ale mamy nadzieję, że to zadziała. (Wskazówka przez @gischethans)

Zobacz także: Jak zmienić klucz produktu systemu Windows 8, aby aktywować go później

Nie przegap tej lukratywnej oferty i daj nam znać, jeśli napotkasz jakikolwiek problem. ��

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka