Jak przeglądać wątki na Instagramie w trybie ciemnym | Przełącz na tryb ciemny jednym dotknięciem!

Szukasz trybu ciemnego na Instagram Threads?? Nie minął nawet dzień, a ludzie w całej aplikacji Threads badają jej możliwości. Ale wielu zauważyło, że podstawowa, ale ważna funkcja trybu ciemnego nie jest nigdzie widoczna na Instagram Threads. Jeśli również szukasz opcji w menu, ale jej nie znalazłeś, ten artykuł jest dla Ciebie. Powiem ci, jak przełączyć wygląd aplikacji i jak to zrobić przeglądać wątki na Instagramie w trybie ciemnym. Więc chodź!

Instagram w końcu uruchomił aplikację podobną do Twittera, Threads, w której można udostępniać posty tekstowe, a nawet dodawać do nich zdjęcia, filmy i linki, tak jak na Twitterze. Aby korzystać z Threads, nie musisz tworzyć osobnego konta; po prostu zaloguj się za pomocą swojego konta na Instagramie i obserwuj ludzi. Możesz także połączyć swoje konto na Instagramie z Threads, aby śledzić również tych, których już obserwujesz na Instagramie za jednym dotknięciem.

Więc bez zbędnych ceregieli, przejdźmy do artykułu i mam nadzieję, że teraz wiesz, jak przeglądać wątki na Instagramie w trybie ciemnym. Po co więc czekać? Zaczynamy!

Jak przeglądać wątki na Instagramie w trybie ciemnym?

W przeciwieństwie do Instagrama, opcja zmiany wyglądu aplikacji Threads z trybu jasnego na tryb ciemny nie jest obecnie dostępna w aplikacji. Nie oznacza to jednak, że nie można przeglądać wątków na Instagramie w trybie ciemnym. Aby wyświetlić wątki na Instagramie w trybie ciemnym, Wystarczy przełączyć się na tryb ciemny na swoim urządzeniu, a aplikacja Wątki dostosuje swój wygląd w oparciu o system urządzenia.

Przejdź więc do paska zadań urządzenia i włącz tryb ciemny, dotykając go. Jeśli jednak nie znajdziesz opcji przełączenia na tryb ciemny na pasku zadań, przejdź do Ustawień w swoim urządzeniu, a pod opcją Wyświetlacz i jasność znajdziesz opcję przełączenia na tryb ciemny. Po włączeniu trybu ciemnego okaże się, że wygląd aplikacji Threads jest również przełączony na tryb ciemny.

W ten sposób dochodzę do końca tego bloga i mam nadzieję, że teraz wiesz, jak wyświetlić Wątki na Instagramie w trybie ciemnym. Więc idź dalej i przełącz się na tryb ciemny Instagram Threads, włączając tryb ciemny na swoim urządzeniu. I tak, w przypadku dalszych pytań związanych z Threads i jego funkcjami, możesz komentować w sekcji komentarzy poniżej.

To wszystko na dziś. Zachowaj ostrożność! I nadal odwiedzaj naszą stronę internetową, aby uzyskać więcej takich zapytań związanych z mediami społecznościowymi, grami i technologią. Do zobaczenia! Do widzenia!

1. Czy można przeglądać Instagram w trybie ciemnym??

Tak, możesz przeglądać Instagram w trybie ciemnym.

2. Jak uzyskać dostęp do wątków na Instagramie??

Aby uzyskać dostęp do Instagram Threads, należy pobrać nową aplikację o nazwie Threads ze Sklepu Play. Możesz korzystać z Threads w aplikacji Instagram, ale logujesz się do Threads za pomocą swojego konta na Instagramie.

3. Czy nadal mogę korzystać z wątków na Instagramie??

Tak, możesz ponownie korzystać z Instagram Threads po wydaniu nowej aplikacji przez Instagram.