Łatwe tworzenie własnych motywów dla Google Chrome dzięki „Motywowi mojej przeglądarki”

Jeśli jesteś zagorzałym użytkownikiem Chrome’a, oto coś ciekawego, czego nie chcesz przegapić. Google wprowadziło oficjalne rozszerzenie Chrome „My Chrome Theme”, dzięki któremu użytkownicy mogą w prosty sposób tworzyć własne motywy i ozdabiać przeglądarkę za pomocą ulubionych obrazów i kolorów. Wcześniej opcja ta była ograniczona do gotowych produktów themes zaprojektowana przez Google i różnych artystów. Ale już nie teraz, to Twój czas na kreatywność!

chrome_themes

Motyw My Chrome pozwala w prosty sposób, kilkoma kliknięciami, zaprojektować motyw Google Chrome, który nada Twojej przeglądarce indywidualny charakter. Na początek, wystarczy zainstalować rozszerzenie i uruchomić aplikację na stronie nowej karty. Następnie wybierz własny obraz z komputera lub kamery internetowej, który będzie służył jako tło Chrome’a. Dostosuj położenie obrazu, korzystając z kilku wymienionych opcji, i przejdź do kroku 2.

Mój Chrome Theme_choose-background-image

Możesz tam wybrać własny kolor paska narzędzi, tła karty i ramki. Lub wystarczy stuknąć “Mam szczęście&#8221, aby automatycznie dodać schemat kolorów.

Mój motyw Chrome_add-colors

Następnie nadaj motywowi nazwę (opcjonalny opis) i Twój spersonalizowany motyw dla Chrome jest gotowy do użycia. Możesz zainstalować motyw i udostępniać z kimkolwiek na Google+ lub używając podanego unikalnego adresu URL.

Jedną z wad jest to, że aplikacja nie ma obecnie niektórych zaawansowanych funkcji edycji i oferuje bardzo ograniczoną liczbę kolorów. Mamy nadzieję, że zostanie to zintegrowane z przyszłymi aktualizacjami.

– My Chrome Theme [Chrome Web App, by Google]

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka