Oficjalny podręcznik użytkownika systemu iOS 5 dla iPhone’a, iPada i iPoda Touch

System iOS 5 został niedawno udostępniony publicznie, a firma Apple właśnie ogłosiła, że „Ponad 25 milionów klientów korzysta już z systemu iOS 5 w ciągu pierwszych pięciu dni od jego wydania”.” iOS 5 zawiera ponad 200 nowych funkcji. Osoby, które zaktualizowały swoje iPhone’y, iPady i iPody touch do nowego systemu iOS 5 lub kupiły nowe urządzenie, mogą zapoznać się z oficjalnym, obszernym podręcznikiem użytkownika wydanym przez Apple. Ostateczna wersja instrukcja obsługi jest bardzo przydatny i ułatwia zapoznanie się ze wszystkimi nowymi cechami i funkcjami oferowanymi przez system iOS 5.0 oprogramowanie.

Przewodnik użytkownika iPad-iPhone-iPodtouch

Podręcznik użytkownika systemu iOS 5 jest dostępny dla iPada, iPhone’a i iPoda touch, zarówno w formacie PDF, jak i w postaci poręcznego eBooka w iBookstore. Ta strona 163 strony szczegółowy plik PDF zawiera wszystko, co musisz wiedzieć o swoim urządzeniu z systemem iOS5.

Przewodnik użytkownika systemu iOS-5

Zawiera przegląd urządzenia, pomaga w rozpoczęciu pracy, przedstawia podstawy, opisuje funkcje Siri, iCloud, Newsstand, nowe opcje Aparatu, Przypomnień itp. W przewodniku znajduje się obszerny rozdział „Ustawienia”, który umożliwia konfigurowanie urządzenia, ustawianie opcji aplikacji, dodawanie kont i zarządzanie innymi preferencjami. Obejmuje ona ustawienia ogólne, powiadomienia, opcje łączności, ustawienia aplikacji i wiele innych.

W sumie w całym podręczniku użytkownika iPhone’a znajdują się 32 najważniejsze rozdziały. Książka zawiera również 2 dodatki, w których omówiono wszystkie najważniejsze wskazówki dotyczące rozwiązywania problemów, pomoc techniczną i inne informacje. Z pewnością jest to obowiązkowy przewodnik, zwłaszcza dla nowych i nietechnicznych użytkowników systemu iOS.

Pobierz iOS 5.0 Oficjalny podręcznik użytkownika/podręcznik –

  • Podręcznik użytkownika iPhone’a z systemem iOS 5.0 –  PDF | eBook
  • Podręcznik użytkownika iPada z systemem iOS 5.0 – PDF | eBook
  • Podręcznik użytkownika iPoda touch z systemem iOS 5.0 – PDF | eBook
Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka