Opublikowano oficjalną aplikację Google+ Web App dla Chrome

W przeszłości dzieliliśmy się prostą wskazówką, jak uzyskać aplikację Google Plus w przeglądarce Chrome, aby natychmiast złapać strumień Google+. Wreszcie Google udostępniło aplikację Google+ dla Google Chrome, która niestety nie robi wrażenia na użytkownikach. To dlatego, że aplikacja jest najwyraźniej niczym innym jak podstawową witryną zakładka łączenie do plus.google.com. Po prostu dodaje ikonę skrótu do G+ na stronie nowej karty Chrome’a, ale nie ma żadnych innych funkcji.

Strona Google+ oficjalne rozszerzenie może ucieszyć osoby uzależnione od G+, a jednocześnie być bezcelowe dla reszty mas. Dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą, Google udostępniło wcześniej kilka przydatnych rozszerzeń Google+ dla Chrome – Powiadomienia Google+ i Przycisk Google +1. Naprawdę oczekujemy, że Google zaoferuje coś bardziej interesującego, co mogłoby zintensyfikować doświadczenia użytkowników Google+.

Google plus web app_chrome

Aplikacja Google+ App jest dostępna w sklepie internetowym Chrome, można ją pobrać na stronie z rozszerzeniami G+ lub użyj tego bezpośredniego linku.

via @François Beaufort

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka