Oto jak za darmo odwrócić film na iPhonie

Odwrócone filmy są popularne w usługach udostępniania wideo, takich jak TikTok i Snapchat, które oferują krótkie filmy. Zwykle dzieje się tak dlatego, że efekt odwrócenia sprawia, że krótkie filmy są naprawdę interesujące i przyjemne do oglądania. Zarówno Snapchat, jak i TikTok mają tryb odwrotny, ale nie znajdziesz go na Instagramie i Facebooku. Ponadto można odwracanie wideo w iMovie na komputerze Mac, To samo nie jest obecnie możliwe w programie iMovie dla systemu iOS. Co z tego, że chcesz cofnąć pewną historię lub rolkę na iPhonie??

Cóż, jedną z opcji jest pobranie na komputer oprogramowania do roota, aby wykonać to zadanie. Jeśli jednak chcesz odwrócić klip wideo bezpośrednio na telefonie iPhone, nie jest to możliwe. Mimo to nie jest możliwe odwrócenie filmu na telefonie iPhone bez aplikacji. Co więcej, różne aplikacje do odwracania wideo innych firm dostępne w App Store wymagają płatnej subskrypcji.

Darmowa aplikacja na iOS do odwracania filmów

Na szczęście ta potężna aplikacja do edycji wideo “InShot” oferuje darmowy i inteligentny sposób odwracania filmów. Dzięki InShot użytkownicy iPhone’ów i iPadów mogą łatwo dodać efekt przewijania do tyłu, aby odtwarzać wideo do tyłu. Oprócz odwracania można przycinać wideo, dostosowywać jego prędkość, usuwać lub dodawać własną muzykę, stosować efekty i inne. Aplikacja umożliwia również zapisywanie wersji roboczych, dzięki czemu można je szybko edytować w dowolnym momencie. W przeciwieństwie do innych aplikacji, aplikacja nie zmusza użytkowników do wykupienia subskrypcji i zapisuje wyjściowe wideo w jakości HD. Podsumowując, aplikacja InShot to jeden z najlepszych sposobów na bezpłatne odtwarzanie filmów w trybie odwróconym na telefonie iPhone.

Oto, jak można dodać efekt odwrócenia do filmów wideo na telefonie iPhone za pomocą aplikacji InShot.

Jak odwrócić film w aplikacji InShot na telefonie iPhone?

1. Zainstaluj aplikację InShot z App Store na urządzeniu z systemem iOS.
  2. Otwórz aplikację InShot i stuknij przycisk “Wideo”opcja. Następnie zezwól aplikacji na dostęp do wszystkich zdjęć. edytor wideo Inshot dla systemu iOS
  3. Wybierz z albumu Wideo film, który chcesz cofnąć (naciśnij długo film, aby wyświetlić jego podgląd). jak dodać efekt przewijania do wideo na telefonie iPhone
  4. Opcjonalnie: Stuknij opcję Przytnij (ikona nożyczek), aby przyciąć film, który chcesz zaimportować. przycinanie wideo w aplikacji InShot na telefonie iPhone
  5. Przesuń palcem w lewo na pasku narzędzi, aż zobaczysz po prawej stronie opcję “Odwróć&#8221.
  6. Stuknij w “Odwracanie” i poczekaj na zakończenie przetwarzania. darmowa aplikacja do cofania filmów na telefonie iPhone
  7. Regulacja prędkości (Opcjonalnie): Dotknij opcji “Prędkość&#8221 i wybierz prędkość odtwarzania. Możesz też wybrać “Krzywe&#8221, aby dodać do odwróconego klipu efekty zmiennej prędkości.

jak dostosować szybkość wideo na telefonie iPhone

dodawanie efektu zmiennej prędkości do wideo na telefonie iPhone

8. Dodawanie i usuwanie muzyki (Opcjonalnie): Stuknij narzędzie “Głośność&#8221, aby wyciszyć dźwięk. Aby dodać muzykę do filmu, przejdź do narzędzia Muzyka > Ścieżki > i zaimportuj muzykę lub użyj muzyki z biblioteki audio InShot.

jak wyciszyć wideo w aplikacji inshot

dodawanie muzyki do wideo w aplikacji inshot

9. Stuknij przycisk “Udostępnij” w prawym górnym rogu.
  10. W razie potrzeby zmieniać rozdzielczość wideo i liczbę klatek na sekundę. Następnie stuknij “Zapisz stronę “. jak odwrócić klip wideo na telefonie iPhone

Voila! Wyjściowe wideo zostanie zapisane lokalnie. Następnie możesz odtworzyć wideo w trybie odwróconym na telefonie iPhone za pomocą aplikacji Zdjęcia.

WSKAZÓWKA: Usuń znak wodny InShot

Filmy wyeksportowane za pomocą bezpłatnej wersji programu InShot mają malutki znak wodny. Jeśli przeszkadza Ci znak wodny, możesz go również usunąć. I to zupełnie za darmo.

Aby usunąć znak wodny InShot bez płacenia, po wprowadzeniu zmian w filmie stuknij znak wodny InShot (w prawym dolnym rogu filmu).

jak usunąć znak wodny InShot na iPhonie

Wybierz opcję “Bezpłatne usuwanie” i pozwól, aby film został przetworzony. Następnie stuknij przycisk Udostępnij, aby zapisać wideo bez znaku wodnego.

pozbądź się znaku wodnego bez płacenia

WSKAZÓWKA BONUSOWA: Aplikacja działa również w trybie offline. Wyłącz Wi-Fi i dane komórkowe w telefonie iPhone, aby pozbyć się reklam podczas korzystania z aplikacji InShot lub podczas usuwania znaku wodnego.

Werdykt

Aplikacja InShot, wyposażona w wiele przydatnych funkcji, wykonuje to zadanie naprawdę dobrze i bez żadnych ograniczeń. Jedynym minusem, na jaki natrafiłem, jest to, że aplikacja nie zachowuje oryginalnej rozdzielczości i konwertuje wideo do kwadratu. Na przykład film o rozdzielczości 1440×1920 zostanie zamieniony na 1080×1080 lub 720×720, w zależności od wybranej rozdzielczości wyjściowej. Dla większości osób nie powinno to jednak stanowić problemu.