Oto, jak znaleźć zapisane audio na Instagramie

Opcja zapisywania lub zakładek na Instagramie pozwala użytkownikom zapisywać posty, rolki lub filmy, które uznali za interesujące. Zapisane materiały są widoczne tylko dla Ciebie i są dostępne pod adresem ‘Zapisane‘ sekcja Twojego profilu. Poza zdjęciami, filmami i rolkami Instagram umożliwia zapisywanie audio lub muzyki, abyś mógł z nich skorzystać w późniejszym czasie. Dzięki temu stosunkowo łatwiej jest znaleźć ulubione, modne lub najczęściej używane nagranie, gdy następnym razem chcesz użyć zapisanego nagrania w historii lub nagraniu na Instagramie.

Gdzie znajdę zapisane pliki audio na Instagramie??

Choć większość osób wie, jak zapisywać pliki audio na Instagramie. Może się zdarzyć, że nie będziesz w stanie znaleźć zapisanych materiałów audio na Instagramie, więc następnym razem, gdy będziesz chciał dodać zapisane wcześniej materiały audio.

Nie martw się! W jednym miejscu można łatwo zobaczyć zapisane nagrania audio, które zostały zapisane podczas przeglądania filmu, historii lub postu na Instagramie.

Zobaczmy teraz, jak możesz przeglądać i używać zapisanych materiałów audio w aplikacji Instagram na iPhone’a i Androida.

Jak zobaczyć zapisane audio na Instagramie 2022

 1. W aplikacji Instagram dotknij karty profilu w prawym dolnym rogu.
 2. Dotknij przycisku Menu w prawym górnym rogu i przejdź do “Zapisane”. jak zobaczyć zapisane audio na Instagramie
 3. W sekcji Zapisane otwórz zakładkę „Audio” katalog, aby znaleźć wszystkie zapisane pliki audio. gdzie mogę znaleźć zapisane audio na instagramie?
 4. Aby odsłuchać dźwięk, stuknij przycisk Odtwórz obok danego dźwięku.
 5. Aby udostępnić komuś zapisane audio na Instagramie, stuknij tytuł audio, aby otworzyć jego stronę. Następnie stuknij ikonę ‘papierowego samolotu” i wyślij dźwięk przez DM. jak udostępnić zapisane audio na instagramie

Jak usunąć zapisane audio na Instagramie

Przejdź do karty profilu > stuknij przycisk Menu > Zapisane. Następnie otwórz sekcję “Audio&#8221, aby znaleźć wszystkie zapisane przez siebie pliki audio. Stuknij w konkretne nagranie, które chcesz usunąć z katalogu Zapisane. Wystarczy dotknąć przycisku ‘Zapisane”, a zmieni się on na ‘Zapisz audio”, co oznacza, że dźwięk nie został zapisany.

jak usunąć zapisane pliki audio na instagramie

Na iPhonie: Ewentualnie przesuń palcem w lewo na wybrane audio widoczne na stronie Audio. Następnie dotknij ikony ‘zakładki”, a audio zostanie natychmiast usunięte z listy zapisanych.

jak usunąć zapisane audio na instagramie

Jak dodać zapisane audio do historii na Instagramie

 1. Nagraj nową historię albo dodaj istniejące zdjęcie lub wideo z rolki aparatu.
 2. Po zakończeniu dotknij ikony ‘Naklejki&#8221 u góry. dodaj naklejkę do historii na instagramie
 3. Stuknij w naklejkę “Muzyka&#8221 z listy. dodawanie muzyki do historii na instagramie
 4. Aby użyć zapisanego dźwięku w swojej historii na Instagramie, stuknij w “Zapisane&#8221, a wyświetli się cała Twoja zapisana muzyka. jak korzystać z zapisanego dźwięku w instagram story
 5. Stuknij tytuł utworu muzycznego, aby dodać go do swojej historii. WSKAZÓWKA: Stuknij przycisk odtwarzania, aby najpierw wyświetlić podgląd dźwięku. Jak dodać zapisane audio do instagramowej historii
 6. Przeciągnij suwak w dolnej części, aby wybrać określony fragment dźwięku. wybierz fragment audio, który chcesz dodać do historii
 7. Wybierz styl dla muzyki, np. miniaturkę albumu lub tekst i naciśnij ‘Gotowe.
 8. Przesuń miniaturkę audio lub słowa piosenki w preferowane miejsce na ekranie.
 9. Udostępnij historię na Instagramie.

UWAGA: Powyższe kroki mają zastosowanie do iPhone’a. Instagram dla Androida nie oferuje obecnie możliwości użycia zapisanego dźwięku w historiach.

Jak używać zapisanego dźwięku w rolkach na Instagramie

 1. Przejdź do sekcji Szpulki w aplikacji Instagram.
 2. Stuknij ikonę aparatu w prawym górnym rogu, aby utworzyć nową rolkę.
 3. Stuknij w ‘Muzyka’ po lewej stronie i stuknij w ‘Zapisane’, aby znaleźć zapisane audio w rolkach. Jak korzystać z zapisanego dźwięku w rolkach na Instagramie
 4. Wybierz muzykę lub dźwięk, którego chcesz użyć w swoim nagraniu. jak znaleźć zapisane audio na instagramie
 5. Wybierz część, którą chcesz nagrać na rolkę wideo.
 6. Teraz nagraj rolkę z wybranym dźwiękiem.

Ewentualnie , przejdź do Zapisane > Audio. Wybierz utwór, który chcesz wykorzystać w swojej rolce, i stuknij w przycisk “Użyj audio&#8221 na dole. Teraz nagraj rolkę, podczas gdy w tle będzie odtwarzany dźwięk.

jak dodać zapisaną muzykę do relacji na instagramie

Pamiętaj, że oryginalny dźwięk zostanie automatycznie wyciszony, ale możesz go później scalić podczas edycji rolki.

Jak zapisać dźwięk na Instagramie?

W rolce – Otwórz rolkę i stuknij łącze audio w lewym dolnym rogu, aby wyświetlić dźwięk użyty w rolce. Następnie stuknij w ‘Zapisz dźwięk’.

W historii – Otwórz historię na Instagramie, która korzysta z zewnętrznego dźwięku. Stuknij łącze Muzyka u góry po lewej stronie, a na dole pojawi się okienko. Następnie dotknij przycisku ‘Zapisz muzykę&#8221, aby ją zapisać.

W poście – Znajdź post w swoim kanale na Instagramie i stuknij link audio pod nazwą profilu. Stuknij w ‘Zapisz dźwięk’, aby zapisać dźwięk.

WSKAZÓWKI ZWIĄZANE:

 • Jak pobrać zapisane audio z Instagrama
 • Jak znaleźć zapisane wersje robocze na Instagramie
Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka