Jak usunąć znaczniki z filmów z Instagrama?

Podobnie jak w przypadku Facebooka i Twittera, użytkownicy mogą oznaczyć kogoś w nagraniu na Instagramie przed lub po jego opublikowaniu. Tagowanie potencjalnie pomoże Ci zwiększyć zasięg i zaangażowanie na Twoich rolkach bez większego wysiłku. Użytkownicy mogą oznaczyć dowolną osobę, np. znajomego, osobę prywatną, influencera, markę lub firmę. Ogólnie rzecz biorąc, dobrym zwyczajem jest oznaczanie tylko tych osób, które mają jakikolwiek wkład lub związek z Twoimi rolkami.

Być może niektórzy użytkownicy losowo oznaczają nieznane lub nieistotne osoby w swoich rolkach, ponieważ Instagram pozwala oznaczać każdego bez uprzedniej zgody. Możesz jednak usunąć swój znacznik z rolki, jeśli nie chcesz, by oznaczano Cię w rolce. W międzyczasie możesz włącz opcję Ręcznie zatwierdzaj tagi aby rolki, w których jesteś oznaczony, nie pojawiały się automatycznie na Twoim profilu.

Czy ktoś oznaczył Cię w swojej rolce, ale chcesz się z niej wypisać?? Martw się, że nie, Oto jak można usunąć tagi z rolki na Instagramie.

Jak usunąć tag ze szpalt na Instagramie

  1. Przejdź do swojego profilu i dotknij przycisku “Oznaczony”zakładka. Tutaj możesz zobaczyć wszystkie posty i rolki, w których jesteś oznaczony. zobacz otagowane posty na instagramie
  2. Otwórz rolkę, z której chcesz się usunąć oznaczenie.
  3. Stuknij wideo, aby wyświetlić je w widoku szpul (na pełnym ekranie).
  4. Stuknij swoją nazwę użytkownika (lub X osób) wyświetlane obok ikony użytkownika na dole. zobacz, kto jest oznaczony w rolce
  5. Na liście osób oznaczonych stuknij nazwę swojego profilu. oznaczeni użytkownicy w rolce
  6. Wybierz opcję “Usuń mnie z postu&#8221, a następnie stuknij ‘Usuń’, aby potwierdzić.

    jak usunąć tag z kołowrotków na instagramie

    jak usunąć tagi z instagramowych rolki

To wszystko. Twój tag zostanie usunięty z rolki, a rolka nie będzie się już pojawiać w sekcji Tagged na Twoim profilu.

WSKAZÓWKA: Wybierz opcję ‘Ukryj z mojego profilu&#8221, aby po prostu ukryć rolkę ze swoich oznaczonych postów, ale nadal pozostać oznaczonym w rolce.

Metoda alternatywna –

Podczas oglądania filmu, w którym jesteś oznaczony, stuknij przycisk elipsy przycisk (ikona z trzema kropkami) w prawym dolnym rogu. Następnie stuknij ‘Opcje tagów’, wybierz “Usuń mnie z rolki”, a następnie stuknij ‘Usuń’. Spowoduje to usunięcie Twojego imienia z danej rolki, a także ukrycie jej w Twoim profilu.

jak usunąć swój tag z instagramowych kołowrotków

Uwaga:: Nie ma możliwości usunięcia tagów, jeśli występują one w podpisie lub opisie nagrania. Możesz wysłać do użytkownika wiadomość DM z prośbą o usunięcie wzmianki lub tagu z jego rolki.

Jak sprawdzić, kto jest oznaczony w rolce

Chcesz zobaczyć, ile osób i kto jest oznaczony w rolce na Instagramie??

Aby znaleźć użytkowników oznaczonych w rolce, otwórz daną rolkę i poszukaj nazwy użytkownika obok ikony użytkownika w dolnej części rolki. Stuknij nazwę użytkownika oznaczonej osoby, aby ją śledzić lub zobaczyć jej profil.

sprawdzanie, kto jest oznaczony w nagraniu
Osoba oznaczona w rolce

UWAGA: Jeśli oznaczonych jest wielu użytkowników, wyświetlana jest łączna liczba osób oznaczonych w rolce, na przykład „20 osób”. W takim przypadku wystarczy stuknąć przycisk „20 osób”, aby wyświetlić listę użytkowników oznaczonych w danym nagraniu.

zobacz osoby oznaczone w rolkach na instagramie

zobacz listę oznaczonych użytkowników w szpulce

Wskazówka dodatkowa: Możesz też zobaczyć osoby oznaczone w filmie bezpośrednio na osi czasu. W tym celu wystarczy dotknąć ikony ‘profilu użytkownika”, widocznej w lewym dolnym rogu zdjęcia lub filmu.

Zobacz oznaczone osoby bezpośrednio na osi czasu

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka