Oto, jak zobaczyć znacznik czasu w wiadomościach DM na Instagramie

Znaczniki czasu w aplikacjach do obsługi wiadomości pozwalają znaleźć dokładny czas wysłania lub odebrania określonej wiadomości w rozmowie na czacie. Obie aplikacje należące do Facebooka, Messenger i WhatsApp, wyraźnie wyświetlają znacznik czasu obok poszczególnych wiadomości. Jednak osoby używające Bezpośredni komunikator Instagrama pewnie zauważyliście, że Instagram nie pokazuje znaczników czasu dla DM-ów i prywatnych wiadomości. Myślę, że znaczniki czasu nie są wyświetlane, aby zachować przejrzystość, a także dlatego, że Instagram to nie tylko aplikacja do przesyłania wiadomości.

can
Brak znacznika czasu dla wiadomości w aplikacji Instagram

Co więc można zrobić, jeśli chce się zobaczyć czas wiadomości na Instagramie?? Cóż, przypadkowo znalazłem sposób na sprawdzenie znacznika czasu w wiadomościach DM na Instagramie, lata po aktywnym korzystaniu z aplikacji. Najwyraźniej Instagram przechowuje zapis znaczników czasu, ale decyduje się na ich ukrycie w oknie czatu.

Dlaczego znaczniki czasu są potrzebne? Za pomocą znacznik czasu, Możesz zobaczyć dokładny czas wysłanych i odebranych wiadomości na Instagramie. W ten sposób możesz po prostu sprawdzić, o której godzinie została wysłana wiadomość na Instagramie lub o której godzinie ktoś wysłał do Ciebie wiadomość. Może się to przydać przy różnych okazjach, w zależności od Twojej pracy.

Oto, jak można sprawdzić dokładną godzinę wysłania lub otrzymania bezpośredniej wiadomości (DM) na Instagramie.

Jak sprawdzić czas wiadomości na Instagramie

Choć datę wiadomości można znaleźć na początku rozmowy w danym dniu, godzina nie jest widoczna.

Aby zobaczyć dokładny czas wiadomości w aplikacji Instagram Messenger, przejdź do konkretnej rozmowy na czacie. Następnie umieść palec na pustym obszarze na ekranie i przesuń palcem w lewą stronę.

jak zobaczyć znaczniki czasu na Instagramie DM

Teraz możesz zobaczyć znacznik czasu każdej wiadomości obok niej, po lewej stronie ekranu. Nie podnoś palca ani kciuka z ekranu, ponieważ spowoduje to ukrycie okienka znacznika czasu.

Jak sprawdzić, o której godzinie została wysłana wiadomość z Instagrama?
Czas wiadomości w aplikacji Instagram Direct Messenger

Ten proces nie jest z pewnością bezproblemowy i intuicyjny, ale załatwia sprawę. Zauważ, że nie ma sposobu, aby sprawdzić, o której godzinie ktoś przeczytał Twoją wiadomość na Instagramie.

WSKAZÓWKI ZWIĄZANE:

  • Oto, jak wyszukiwać w Bezpośrednich wiadomościach Instagrama
  • Jak zobaczyć znaczniki czasu w aplikacji Facebook Messenger
  • Jak sprawdzić, czy ktoś jest online na Instagramie
Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka