Panoramiczny motyw Nightfall and Starlight [Pierwszy oficjalny motyw systemu Windows 8]

Windows 8 Consumer Preview jest już dostępny i po jego wydaniu Microsoft zaczął udostępniać kilka imponujących materiałów związanych z tym systemem, począwszy od motywu Windows 8. Motyw panoramiczny 'Nightfall and Starlight’ nie jest podstawowym motywem podobnym do motywu systemu Windows 7, ale specjalnym motywem zaprojektowanym dla systemu Windows 8, zawierającym tła panoramiczne przeznaczone dla dwóch monitorów. Jest to piękny motyw zawierający 9 wspaniałych panoramicznych tapet na pulpit przedstawiających naturę, wszystkie w wysokiej rozdzielczości 3840×1200. Wypróbuj go, jeśli korzystasz z systemu Windows 8!

Temat panoramiczny Nightfall i Starlight

Ten dramatyczny, darmowy motyw pulpitu systemu Windows 8 Consumer Preview, zaprojektowany z myślą o płynnym wyświetlaniu na dwóch monitorach o identycznej rozdzielczości, zmienia również kolor szyby, aby dopasować ją do każdego wspaniałego, szerokokątnego obrazu. Odkrywaj odległe galaktyki, zielone łąki, strome góry i spokojne morza, nie ruszając się z fotela.

Pobierz tutaj (Rozmiar: 7.8 MB)

Notatki:

• Ten motyw może być używany tylko w systemie Windows 8 Consumer Preview lub Windows 8 Developer Preview. Możesz jednak użyć narzędzia do archiwizacji, takiego jak WinRAR, aby wyodrębnić tapety z motywu i użyć ich w innym miejscu.

• Obrazy panoramiczne będą się automatycznie rozciągać na oba wyświetlacze w konfiguracji dwumonitorowej, jeśli oba monitory mają takie same ustawienia rozdzielczości. Jeśli monitory mają różne rozmiary lub różne ustawienia rozdzielczości, na każdym z nich będzie wyświetlany inny obraz.

• Motywy panoramiczne mogą być używane w konfiguracji z jednym monitorem, ale widoczna będzie tylko środkowa część obrazu.