Pobierz CCleaner Final for Mac [Dodano nowe funkcje]

Po kilku wersjach beta Piriform udostępnił ostateczną stabilną wersję “CCleaner for Mac”. CCleaner to renomowane darmowe narzędzie do czyszczenia komputerów z systemem Windows, które przyspiesza ich działanie i zwiększa bezpieczeństwo. Użytkownicy systemu Mac OS X mogą się cieszyć, ponieważ CCleaner nie jest już ograniczony tylko do systemu Windows, ale jest teraz dostępny także dla komputerów Mac. Od czasu pierwszej wersji beta program został ulepszony i zaktualizowany o większość najważniejszych funkcji oferowanych przez jego wersję dla systemu Windows.

ccleaner_mac

ccleaner-uninstall_mac

CCleaner for Mac v1.01 [Changelog] –

• Wsparcie dla przeglądarek Safari, Google Chrome, Firefox i Opera.
  • Napraw uprawnienia.
  • Wipe Freespace.
  • Poprawki stabilności na 10.5 i 10.7.2.
  • Ulepszone czyszczenie omniboksa w Chrome.
  • Kilka drobnych poprawek.

Obsługuje: Mac OS X 10.5, 10.6 i 10.7.

Pobierz CCleaner dla komputerów Mac