Pobierz instalator samodzielny programu Windows Live Writer 2009

Windows Live Writer jest z pewnością najlepszą i najpopularniejszą aplikacją do blogowania dla systemu Windows, która jest polecana każdemu blogerowi do pisania artykułów w znacznie łatwiejszy i bardziej wyrównany sposób. Nie mogę myśleć o pisaniu czegokolwiek bez WLW i wszystkie posty pisane tutaj są publikowane z Live Writera tylko dlatego, że jest to 100% Darmowy i po prostu doskonały program opracowany przez firmę Microsoft dla systemu Windows.

Live writer_logo

Writer ułatwia udostępnianie artykułów, zdjęć i filmów w niemal każdym serwisie blogowym – Windows Live, WordPress, Blogger, LiveJournal, TypePad i wielu innych.

Bardzo chciałbym zobaczyć, jak to działa również na Mac OS X, ale jak dotąd uruchomienie WLW na Macu jest możliwe tylko wtedy, gdy używasz Windowsa za pomocą Parallels lub instalujesz go za pomocą Boot Camp na Macu. Właśnie zainstalowałem Windows 7 w trybie dual boot na moim MacBooku Pro za pomocą Boot Camp, a następnym zadaniem było zainstalowanie na nim Live Writera. ALE, najnowszy Windows Live Writer 2011 nie robi na mnie żadnego wrażenia, ponieważ wymaga wielu kliknięć i jest dość skomplikowany w użyciu, w przeciwieństwie do poprzedniej wersji z 2009 roku, której nadal używam na moim komputerze stacjonarnym z systemem Windows 7.

windowslivewriter_2009_v14.0

Niestety, nie jest możliwe uzyskanie starego, dobrego Live Writera v14.0 teraz, ponieważ Microsoft oferuje tylko nowy Live Writer 2011 v15.4, który jest dostarczany jako część programu Windows Live Essentials i nie jest oferowany jako samodzielny instalator offline.

Nie martw się, Ustaliliśmy cenę Samodzielna konfiguracja programu 2009 Live Writer v14.0.8117.416 który można łatwo zainstalować, korzystając z jego niewielkich 5.5MB .plik exe i bez konieczności korzystania z Internetu. Możesz pobrać najnowszą wersję 2011 lub tę dostarczoną przez nas, która jest oficjalnym plikiem instalacyjnym, wyodrębnionym z katalogu instalacyjnego Live Writer. ��

Pobierz Windows Live Writer 2009 Pełny instalator offline [English]

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka